DNV GL przetestowało ponad 300 modułów PV od ponad 50 producentów. Podczas testów, oceniano wytrzymałość materiału pod względem działania różnicy temperatur, wilgotnego ogrzewania, dynamicznego obciążenia mechanicznego oraz pod względem degradacji modułu indukowanym napięciem. Dane pochodzące z tesów wykonanych przez organizacje DNV GL są świetnym wyznacznikiem dla przedsiębiorstw lub osób zainteresowanych zakupem modułów fotowoltaicznych.

Kolejny sukces chińskiego producenta

Jesteśmy dumni z tego, że czwarty rok z rzędu JinkoSolar został uznany przez DNV GL za najlepszego producenta – skomentował Pan Kangping Chen, dyrektor generalny JinkoSolar.

-Zależy nam na dostarczaniu globalnym klientom wysokiej jakości słonecznych produktów fotowoltaicznych o wysokiej wydajności i niezawodności, właśnie tym cechują się moduły JinkoSolar.- dodaje

Stoisko Jinko Solar

Producent modułów PV – JinkoSolar

JinkoSolar to jeden z największych producentów paneli słonecznych na świecie. Firma z siedzibą główną w Szanghaju w Chinach rozpoczęła działalność jako producent płytek w 2006 r. Obecnie jest bardzo ważną marką na rynku fotowoltaicznym, która bije rekordy produkcji, zdobyła najwyższą wiarygodność bankową i została uznana za najlepszą markę PV „Top Brand PV” w kilku krajach na całym świcie.

JinkoSolar zatrudnia ponad 12 000 pracowników w 6 obiektach produkcyjnych na całym świecie, 15 filiach w Japonii, Indiach, Turcji, Niemczech, Włoszech, Szwajcarii, USA, Kanadzie, Meksyku, Brazylii, Chile, Australii, i Emiratach Arabskich.

Źródło: JinkoSolar.com

Jinko Solar

Dostawca modułów fotowoltaicznych