Moduł Swan Bifacial

Nagroda Intersolar przyznawana jest corocznie firmom, które wnoszą znaczący wkład w sukces branży, honorując innowacje technologiczne i przełomowe rozwiązania wykorzystujące technologie związane z fotowoltaiką. Jury konkursu Intersolar przyznało firmie nagrodę za moduł Swan Bifacial, za jej wszechstronną jakość dzięki technologii dwuczęściowych ogniw Cheetah, a także nowatorskie wykorzystanie przezroczystej warstwy tylnej, dzięki czemu jest ona lżejsza niż moduły ze szkła.

JinkoSolar Swan

Projektanci zapewniają, że moduł dzięki mocy wyjściowej do 400 W z przodu i do 20% zysku energii z tyłu, jest idealny dla elektrowni fotowoltaicznych. Moduły Swan Bifacial są zoptymalizowane tak, aby zapewnić niski poziom wyrównywania kosztów energii elektrycznej (LCOE). Moduł Swan bazuje na podstawowej technologii komórek Cheetah i łączy szereg innowacji.

Zwiększenie mocy, kompatybilność z metodą montażu, mniejsza waga i lepsza wydajność w zakresie cieniowania zapewniają, że moduł będzie wyróżniać się na coraz bardziej konkurencyjnym rynku.


Kierownik serwisu technicznego i zarządzania produktem Andrea Viaro z nagrodą Intersolar 2019

Ta prestiżowa nagroda to wielki zaszczyt dla naszej firmy i świadczy o wysokim poziomie innowacyjności, do których stale dążymy. Ogólnie rzecz biorąc, ten produkt jest kolejnym przykładem naszych nieustannych wysiłków na rzecz opracowania lepszych rozwiązań, które odpowiadają na stale rosnące zapotrzebowanie na jakość i technologię.- powiedział dyrektor generalny JinkoSolar Europe, Frank Niendorf.

Intersolar Europe

Produkt został oficjalnie zaprezentowany 15 maja podczas Intersolar Europe. Intersolar Europe jest wiodącą na świecie wystawą dla przemysłu słonecznego i jego partnerów. Odbywa się corocznie w centrum wystawowym Messe München w Monachium w Niemczech. Wystawa i konferencja jest najważniejszą platformą przemysłową dla producentów, dostawców, dystrybutorów, dostawców usług i partnerów przemysłu słonecznego.

Źródło: JinkoSolar

Jinko Solar

Dostawca modułów fotowoltaicznych