Targi te są doskonałą okazją, by poznać rynkowe tendencje, wymienić praktyczne spostrzeżenia oraz dowiedzieć się przed jakimi wyzwaniami oraz możliwościami stoi branża systemów fotowoltaicznych. W tym roku targi te będą wyjątkowe dla firmy KENO Sp. z o.o., która będzie obchodzić w pierwszym dniu targów swoje 10-lecie działalności. Na stoisku o powierzchni 90m², KENO zaprezentuje się z największymi liderami branży- firmą Fronius oraz firmą Sharp.

„Firmę KENO poznałem trzy lata temu, chociaż na rynku OZE znana jest już od dziesięciu lat.” mówi Maciej Piliński, Sales Manager Solar Energy Fronius Polska Sp. z o.o.

„Swój rynkowy sukces firma KENO zawdzięcza młodemu, zgranemu zespołowi, który swoje pasje dzieli również poza pracą. Ale nawet najlepszy zespół musi mieć lidera, który nim pokieruje: lista zrealizowanych przedsięwzięć jest dowodem na to, że Pan Paweł Grzegorczyk- prezes firmy KENO Sp. z o.o. osiąga zamierzone cele. To również twardy negocjator, który zawsze walczy dla swoich Klientów o jak najlepsze warunki handlowe.Współpraca firmy KENO z Fronius Polska to ponad dwuletni okres intensywnej pracy. Warto podkreślić, że KENO nie jest jedynie dystrybutorem palet i pudełek. Pan Tadeusz Ogarek – dyrektor działu handlowego systemów PV- prowadzi intensywne szkolenia z podstaw fotowoltaiki, które mamy przyjemność współprowadzić. Z kolei Pan Jan Grzegorczyk z działu technicznego PV jest nieocenioną pomocą w sprawach technicznych, stanowiąc pierwszą linię wsparcia dla Klientów KENO.  Nie jest zatem dziełem przypadku, że KENO Sp. z o.o. od 10 lat osiąga rok do roku kilkudziesięcioprocentowe wzrosty sprzedaży. Życzymy dalszych sukcesów i gratulujemy!” – podsumowuje swoją wypowiedź Maciej Piliński.

 

 Jak Janusz Sobek- Sales Manager CEE ocenia dotychczasową współpracę z firmą KENO?

„Firma KENO jest naszym partnerem handlowym od 2015 roku.”- wspomina Janusz Sobek.
„W ciągu ostatnich lat z satysfakcją obserwujemy niesamowity wzrost sprzedaży modułów marki Sharp na rynku polskim – w 2017 roku było to już ponad 7,5 MW.  KENO, z niewielkiego lokalnego gracza, błyskawicznie przekształciło się w jedną  z najważniejszych firm dystrybucyjnych modułów fotowoltaicznych Sharp nie tylko w Polsce, ale również w skali europejskiej.  Jest to jedna
z nielicznych firm na rynku, która w perfekcyjny sposób prognozuje zapotrzebowanie na moduły
i dzięki temu, oraz znacznie powiększonemu magazynowi,  może błyskawicznie realizować zamówienia dla swoich klientów. To przyjemność pracować z tak stabilnym i godnym zaufania partnerem”

Na stoisku firmy KENO oprócz modułów Sharp oraz inwerterów Fronius będzie można poznać zalety konstrukcji montażowej KENO, która uzyskała certyfikat wydany przez niezależną jednostkę certyfikującą jaką jest TÜV Süd.

Certyfikat ten potwierdza stosowanie oraz spełnienie przez zakład produkcyjny norm:

EN 1090-1:2009+A1:2011

EN 1090-2:2008+A1:2011

EN 1090-3:2008

dotyczących oceny i weryfikacji stałości właściwości użytkowych oraz wytwarzania elementów konstrukcyjnych i zestawów konstrukcyjnych.

Ponadto firma KENO jako jedyna w Polsce, zdecydowała się poddać wytwarzane przez siebie konstrukcje analizie TÜV SÜD Polska oceniającej wytrzymałość konstrukcji, obejmującej działanie obciążenia śniegiem, wiatrem i ciężarem własnym, zapisanych w normach PN–EN 1991–1–3:2005/Na:2010 oraz PN-EN 1991-1-4:2008.

Bądź na bieżąco z najnowszymi trendami w branży systemów fotowoltaicznych już na początku sezonu, zobacz z bliska certyfikowaną konstrukcję firmy KENO.

Przyjdź na Targi ENEX w Kielcach i odwiedź stoisko E-18!