Przechadzając się ulicami miasta, zobaczysz najnowsze moduły, falowniki i konstrukcje dla instalacji fotowoltaicznych, a także poznasz najnowsze na rynku pompy ciepła. Jak to w mieście, ważnym elementem jest ruch samochodowy! Przyglądnij się stacjom ładowania, które zaopatrują w energię miejskie samochody.

Posłuchaj specjalistów, weź udział w konkursach, porozmawiaj o nowoczesnej technice grzewczej, generacji energii elektrycznej z promieniowania słonecznego i nowej mobilności. Wszystko to na ulicach MiastOZE, na terenie Targów Kielce już za tydzień – 26-27 lutego!

MiastOZE

MiastOZE to przede wszystkim miejsce spotkań! Stawiamy na spotkania branżowe oraz konsultacje inwestorów z wykonawcami i praktykami. W strefie wystawowej skupiamy wielu producentów i głównych dystrybutorów. Ofertę stoisk przygotowaliśmy specjalnie z myślą o zwiedzających, którzy poszukują konkretnych urządzeń i ekspertów będących w stanie udzielić im profesjonalnej pomocy. Najlepsi specjaliści będą gotowi do dyskusji, rozmów i porad, a także przeprowadzą ciekawe warsztaty i pokazy. W harmonogramie znajdują się także premiery urządzeń!

Serdecznie zapraszamy do naszego stoiska E42. Stoisko Redakcji GLOBEnergia, które będzie znajdować się w centralnym punkcie miasta, spełni zaszczytną funkcję ratusza!

Warsztaty, pokazy i prelekcje – dwa dni pełne wiedzy

W Mieście OZE odbędą się także dwa niezależne spotkania dotyczące najbardziej znaczących branż odnawialnych źródeł energii czyli fotowoltaiki i pomp ciepła! Zapraszamy na XI Ogólnopolskie FORUM FOTOWOLTAIKI I MAGAZYNOWANIA ENERGII SOLAR+ oraz XIII Ogólnopolskie FORUM POMP CIEPŁA! Oba fora można odwiedzić po bezpłatnej rejestracji.

Czas na rozrywkę, nagrody i konkursy pełne energii!

Co to byłoby za MiastOZE, w którym nie można by było skosztować odrobiny rozrywki? MiastOZE to także konkursy dla instalatorów i nie tylko! U nas każdy znajdzie coś dla siebie!

Zapraszamy na konkursy sportowe, w których będą uczestniczyli Weronika Nowakowska, polska biathlonistka i medalistka olimpijska, a także delegacja klubu piłki ręcznej PGE VIVE Kielce!

Konkurs na Instalatora roku 2020 w branży PV – to konkurs edukacyjny, w którym drużyny instalatorów zmierzą się w rywalizacji na czas w wykonaniu typowych zadań instalacyjnych z dziedziny fotowoltaiki. Liczy się wiedza, doświadczenie i czas! Udział w konkursie to szansa nie tylko na cenne nagrody od sponsorów, ale również idealna reklama dla firmy. To też pokaz montażu fotowoltaiki na żywo, w wykonaniu doświadczonych i gotowych na wyzwania firm instalacyjnych.

Branża rozwijająca się równolegle z fotowoltaiką to oczywiście pompy ciepła. Dla instalatorów tych wysokoefektywnych urządzeń również czekają wyróżnienia. Po raz kolejny, tradycyjnie na zakończenie Ogólnopolskiego Forum Pomp Ciepła i Technologii Grzewczej, spotkamy się z autorami najciekawszych instalacji wykonanych w 2019 roku. Pokażemy i zainspirujemy ciekawymi pomysłami, gotowymi przepisami na nietypowe wyzwania instalacyjne, a przede wszystkim nagrodzimy ich autorów i wysłuchamy ich doświadczeń oraz zachęcimy do sięgania po podobne praktyki energooszczędne. Wszystko w ramach gali finałowej konkursu „Dobre praktyki w dobrych rękach”.

Dwa dni zwiedzania

Zapraszamy na dwa ciekawe dni zwiedzania MiastOZE. Ulice, uliczki, aleje i fora to okazja do poznania technologii energooszczędnych, wzięcia udziału w pokazach urządzeń oze, warsztatach oraz pokazach live. Wszystko pod jednym dachem Targów Enex, w Mieście OZE i w energetyzującej atmosferze, którą zapewnia redakcja GLOBEnergia. Zapraszamy już 26 – 27 lutego 2020 do Kielc. MiastOZE można zwiedzać bezpłatnie, jednak wymagana jest uprzednia rejestracja.

MiastOZE

GDZIE: Kielce, Targi Kielce S.A. ul. Zakładowa 1
KIEDY: 26 – 27.02.2020
OFICJALNA STRONA WYDARZENIA: http://miastoze.pl/

Redakcja GLOBEnergia