Od początku istnienia firmy, która powstała w 2000 roku, firma LONGi stale rozwijała swoje wysokowydajne produkty i rozwiązania PV w celu zapewnienia klientom dobrej jakości usług. Teraz firma zdobyła kamień milowy, gdyż w 2020 roku, dostawy modułów PV tej marki przekroczyły 20 GW.

Obsługa klienta

Firma LONGi stworzyła ujednolicone globalne systemy obsługi reklamacji klientów, monitorowania jakości i procesów zarządzania. Dzięki temu klienci zyskują pewność, że napotkane problemy zostaną rozwiązane w odpowiednim czasie.

Jakość płytek krzemowych, ogniw PERC i surowe wymagania dotyczące materiałów i procesów sprawiają, że moduły LONGi konsekwentnie wykazują wysoką wydajność w testach niezawodności, ocenach wydajności energetycznej i zastosowaniach u klientów.

Testy i rankingi

LONGi współpracuje z B&V, TÜV SÜD, TÜV Rheinland, RETC i innymi instytucjami w celu stworzenia globalnych projektów pilotażowych i oceny wydajności energetycznej swoich modułów.

W rankingach PV Tech dotyczacych bankowalności, LONGi pozostaje jedynym dostawcą modułów z oceną AAA czwarty kwartał z rzędu.

Zaangażowanie w innowacje

Dzięki silnemu zaangażowaniu w badania i rozwój, producent wykazuje duże doświadczenie w dostawach modułów o wysokiej wydajności (od Hi-MO 1 do Hi-MO 5). Ze względu na oszczędności w kosztach LCOE i BOS, w połączeniu z ich wysoką wydajnością energetyczną, moduły LONGi zyskały szerokie uznanie na całym świecie.

LONGi – moduły od Hi-MO 1 do Hi-MO4

Bifacjalny moduł Hi-MO 5 firmy LONGi, oparty na ogniwie M10, został wprowadzony na rynek w tym roku na całym świecie w celu dostarczenia go inwestorom do instalacji fotowoltaicznych wykonywanych w skali przemysłowej. Nowa gama produktów firmy odzwierciedla jej zaangażowanie w dostarczanie stałej wartości globalnym klientom poprzez innowacje.

LONGi Hi-MO 5

Przypomnijmy, że niedawno – pod koniec listopada odbyła się konferencja trzech wiodących producentów modułów fotowoltaicznych z Chin – JinkoSolar, JA Solar i LONGi Green Energy, podczas której producenci ogłosili, że już w niedalekiej przyszłości moduły z ogniwami M10 o wymiarach 182 mm x 182 mm staną się dla nich głównym nurtem. Trzej giganci ogłosili, że w 2021 roku będą dysponować roczną zdolnością produkcyjną takich modułów na poziomie 54 GW.

LONGi Solar

Producent modułów fotowoltaicznych