Dzięki wadze wynoszącej zaledwie 40 kg i niewielkim rozmiarom 480x590x200 mm falowniki serii SMT są łatwiejsze w obsłudze i montażu niż podobne falowniki na rynku, co pozwala na oszczędzenia czasu i obniżenie kosztów.

Maksymalna wydajność

Seria SMT od GoodWe pozwala na ponad 30% przewymiarowanie po stronie DC, aby w pełni zmaksymalizować wydajność podczas ekstremalnych upałów i chłodów oraz zapewnia ciągłe maksymalne przeciążenie mocy wyjściowej po stronie AC o 10%. Dzięki temu wydajność całego systemu może zostać zdecydowanie zwiększona.

Falownik osiąga sprawność maksymalną na poziomie 98,8%, a dzięki maksymalnemu napięciu wejściowemu DC 1100 V, szerszemu zakresowi MPPT od 200 V do 950 V i napięciu rozruchowemu 180 V, seria SMT gwarantuje wcześniejszą generację mocy oraz dłuższy czas pracy w celu maksymalizacji długoterminowych zwrotów i zwiększenia rentowności.

Seria SMT wyróżnia się wyjątkowymi cechami konstrukcyjnymi. Jedną z nich jest zintegrowana ochrona AFCI. Unikalne funkcje zapewniają długą żywotność i wyższy poziom bezpieczeństwa działania, co z kolei zapewnia lepszą obsługę.

Dzięki wysokiej gęstości mocy, maksymalnej wydajności, kompaktowym rozmiarom i lekkości falownik GoodWe z serii SMT jest dobrym wyborem do komercyjnej instalacji!

Nowa kampania 2020: konkurs GoodWe Thumbs-up

GoodWe zachęca do wzięcia udziału w konkursie i zdobycia karty prezentowej Amazon o wartości 50$.

Aby otrzymać kartę, wystarczy wykonać 4 kroki!

Krok 1. Śledzić GoodWe w mediach społecznościowych (Facebook, LinkedIn itp.)
Krok 2. Udostępnić dowolny post z oficjalnych kont Goodwe na swojej stronie głównej i zebrać jak najwięcej „polubień”
Krok 3. Zrobić zrzut ekranu swojego „Lubię to” i wysłać go do GoodWe przed czwartkiem każdego tygodnia. (Można wysłać zrzut ekranu jako komentarz lub wiadomość)
Krok 4. Goodwe wybierze 3 uczestników, którzy otrzymają najwięcej „lajków” w każdym tygodniu w kolejne wtorki. Goodwe skontaktuje się ze zwycięzcami za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Akcja trwa od 13 kwietnia do 30 czerwca 2020 r

GoodWe

producent falowników