Pokaż nam, że nas czytasz i wygraj pakiet GLOBEnergia!

 
Przed nami ostatni weekend wakacji – na zakończenie beztroskich chwil mamy dla Was konkurs z nagrodami!
 
Czy wśród wspomnień z wakacji i pamiątkowych fotografii z dzikich i niezapomnianych przygód znalazło się zdjęcie, upamiętniające chwile wytchnienia przy lekturze GLOBEnergii? Może gdzieś w przestworzach, w dalekiej podróży, na pikniku, wypoczywając na plaży, czy remontując mieszkanie zerknęliście na nasze strony?
 
                      33        20150828 092639
 
Jeśli tak, to zapraszamy do zamieszczenia na naszym FunPage’u takich nietypowych fotografii. Im bardziej niezwykła i im bardziej szalona – tym lepiej!
 
 
Jeśli nie macie Państwo takiej fotografii – nic straconego – wakacje przecież jeszcze trwają! A to jest ostatnia szansa na zdobycie wyjątkowych i bardzo wartościowych nagród!
 
Pokażcie nam, że kochacie GLOBEnergię (w wersji papierowej, elektronicznej PDF, responsywną GLOBEnergię+ czy też portal globenergia.pl) i w komentarzach na naszym FunPage’u umieszczajcie najciekawsze zdjęcia!
 
funpage
Co można wygrać?
Autor najciekawszego zdjęcia w ocenie Redakcji otrzyma PowerBank (przenośny magazyn energii do ładowania tabletów i smartfonów) – by nigdy nie zabrakło energii do odwiedzania naszych stron, IV wydanie Poradnika „Instalacje Fotowoltaiczne” autorstwa Bogdana Szymańskiego, elektroniczną prenumeratę kwartalnika GLOBEnergia, wydanie 2/2015 GLOBEnergia w wersji drukowanej oraz zestaw gadżetów z logiem GLOBEnergia – torba i smycz.
Mamy też do rozdania 10 elektronicznych prenumerat kwartalnika GLOBEnergia! UWAGA! Liczba like’ów pod zdjęciami może mieć znaczenie!
 
Więc lajkujcie, udostępniajcie i komentujcie, a my … z niecierpliwością czekamy! 
 

POWODZENIA! 

3… 2… 1…START!

 

Na zgłoszenia czekamy do 4 września (piątek).
Wielkie ogłoszenie wyników w poniedziałek – 7 września!


Regulamin
1. Do udziału w KONKURSIE uprawniona jest każda pełnoletnia osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych.
2. Uczestnictwo w KONKURSIE jest dobrowolne i nieodpłatne
3. Warunkiem wzięcia udziału w KONKURSIE jest umieszczenie pod wpisem informującym o konkursie w serwisie Facebook zdjęcia spełniającego postawione wymagania.
4. Tematem przewodnim zdjęcia powinno być ciekawe miejsce z wakacji, na którym czytacie kwartalnik GLOBEnergia lub miesięcznik GLOBEnergia Plus.
5. Uczestnik, po przesłaniu zdjęcia wyraża zgodę na wykorzystanie i rozpowszechnianie zdjęcia przez redakcję GLOBEnergia na potrzeby konkursu i materiałów prasowych.
6. Przesłanie zdjęcia jest jednoznaczne z zaakceptowaniem w całości niniejszego Regulaminu oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych dla celów przekazania nagrody dla zwycięzcy.
7. Organizator nie przewiduje wymiany nagrody na inną.
9. Konkurs rozpoczyna się 28 sierpnia 2015 i trwa do 4 września 2015.
10. Ogłoszenie wyników 7 września 2015, piątek.
11. Redakcja GLOBEnergia zastrzega sobie prawo zmiany regulaminu.