Dlaczego warto wybrać konstrukcję kotwioną?

Argumentów, które przemawiają za wyborem wyżej wymienionej konstrukcji jest wiele. Przede wszystkim rozwiązanie to najmniej ze wszystkich dostępnych obciąża wytrzymałość połaci dachu. Nacisk, który wywiera na jego powierzchnię wraz z modułami to ok. 15 kg/1m2. Warto zaznaczyć, że podana wartość dotyczy jedynie powierzchni pod konstrukcją, natomiast w przypadku konstrukcji balastowej wynosi ona ok. 70-80kg/1m2. Dodatkowo w przeciwieństwie do konstrukcji balastowych, konstrukcje kotwione nie wymagają transportu ciężkich obciążników, co znacząco zmniejsza koszty transportu.

Szeroki zakres regulacji kąta nachylenia

Kolejną z zalet, jakie oferuje konstrukcja kotwiona na trójkątach jest możliwość jej montażu, przy różnych rodzajach powierzchni dachu. Sprawdzi się ona zarówno przy konstrukcji stalowej, betonowej, drewnianej, jak i papę/membranę. Zmodyfikowane, nowe rozwiązanie, dzięki połączeniu systemu montażowego z konstrukcją budynku jest w stanie zapewnić wymaganą sztywność oraz trwałość rozwiązania, przy regulowanym kącie nachylenia modułów w zakresie 15o, 20o, 25o, 30o, 35o.

Certyfikat jakości

Wszystkie konstrukcje montażowe produkowane przez KENO, w tym konstrukcja kotwiona na trójkątach, przeznaczona na dach płaski posiadają certyfikat jakości TÜV świadczący o spełnieniu wymagających norm jakości. Decydując się na rozwiązania KENO, masz pewność, że wybrane konstrukcje zostały wykonane według określonych norm i z najwyższą starannością.

Keno