Aktualności Aktualności

KOSTAL: Niemiecka jakość – 10 lat gwarancji

Zdjęcie autora: BayWa r.e.

BayWa r.e.

Dystrybutor komponentów dla rynku fotowoltaicznego

Dlaczego KOSTAL? KOSTAL to znany na całym świecie producent prężnie działający w branży automotive. Pod nazwą tego niemieckiego producenta, kryje się rodzinna historia ponad 100-letniego doświadczenia w produkcji komponentów elektrycznych. Bazując na tak bogatym doświadczeniu, KOSTAL wprowadził również na rynek falowniki łańcuchowe i systemy magazynowania energii, które słynną przede wszystkim z doskonałej jakości komponentów, wysokiej wydajności i innowacyjności. urządzeń klasy premium. Warto zauważyć, że PLENTICORE Plus to jeden z najdłużej obecnych na rynku falowników hybrydowych. – mówi Jakub Bajorski – Product Owner w firmie BayWa r.e. Solar Systems

Falowniki Plenticore – różnorodność w jednym urządzeniu

O tym, że falowniki KOSTAL Plenticore Plus są warte uwagi przekonać się można przyglądając się ich parametrom technicznym. Już sama nazwa PLENTICORE plus wyraża szeroki zakres możliwości zastosowań i wyboru. „PLENTI” pochodzi od angielskiego słowa „plenty“ i oznacza „różnorodność”. Jednocześnie „CORE”, czyli rdzeń lub serce symbolizuje prostą obsługę, ponieważ wszystkie ważne funkcje są połączone w jednym urządzeniu.

 • Inteligentna produkcja energii za pomocą systemu fotowoltaicznego: PLENTICORE plus jako falownik fotowoltaiczny posiadający maks. 3 wejścia fotowoltaiczne zapewnia optymalny uzysk energii nawet w trudnych warunkach zacienienia.
 • Większa samowystarczalność energetyczna dzięki bezpośredniej integracji akumulatorów wysokonapięciowych wiodących marek: Akumulator można podłączyć już na etapie instalacji bądź w późniejszym czasie. Bowiem trzecie wejście może być wykorzystane również do efektywnego podłączenia akumulatorów wysokonapięciowych czołowych producentów, np. BYD.

Nie musisz decydować teraz. Kupujesz falownik dziś i otrzymujesz opcję podłączenia baterii w późniejszym czasie.

 • Inteligentne wykorzystanie energii: Oprócz bezpośredniego ładowania akumulatora z własnego systemu fotowoltaicznego PLENTICORE plus umożliwia również ładowanie z dodatkowego źródła AC, np. układu kogeneracyjnego, turbiny wiatrowej lub kolektorów słonecznych. Ponadto PLENTICORE może być również podłączony po stronie AC do istniejących kolektorów słonecznych jako falownik wyłącznie akumulatorowy.
 • Easy repowering: PLENTICORE plus dzięki swej wszechstronności (do 3 wejść fotowoltaicznych) może zastąpić idealnie posiadany starszy falownik.

Dlaczego wybraliśmy falowniki KOSTAL i polecamy je naszym instalatorom? Przedstawiamy kilka powodów:

 • Wielokrotnie nagradzany za skuteczność
 • Kompatybilność z Wallbox / Pompa ciepła / Smart Home
 • Kompatybilny z wieloma bateriami
 • 1 falownik – 2 opcje (sieć/hybryda)
 • Rejestrator danych
 • Funkcja automatycznej aktualizacji
 • 50% przewymiarowanie DC
 • Wysoka wydajność
 • Wsparcie posprzedażowe na poziomie premium

Na tym nie kończą się argumenty!


Niemiecka jakość – 10 lat gwarancji?

A gdyby tak niemiecką jakość połączyć z 10-letnią gwarancją na produkt? Takie właśnie rozwiązanie przewidział KOSTAL dla wszystkich falowników 3-fazowych zainstalowanych i uruchomionych do 30 września 2021 roku. Oferta ta jest dostępna tylko na rynku polskim i dotyczy wyłącznie falowników uruchomionych w ww. okresie.

Więc jeśli jesteś instalatorem, oto 4 proste kroki, które należy wykonać, by zaoferować niemiecką jakość falowników KOSTAL, z 10-letnią gwarancją swoim klientom:

 • Kup dowolny falownik 3-fazowy firmy KOSTAL w sklepie BayWa.
 • Załóż konto i zarejestruj numer seryjny w sklepie internetowym KOSTAL
 • Twoje konto zostanie zasilone dodatkową 5-letnią gwarancją.
 • Teraz możesz dokupić dodatkowe 5 lat za darmo!

Gdzie znajdziesz falowniki KOSTAL? – Wybierz bezpieczne źródło.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą hurtowni BayWa r.e. Solar Systems – oficjalnego dystrybutora PV w Polsce o globalnym zapleczu. Dlaczego wybraliśmy firmę KOSTAL? Bo w portfolio naszej hurtowni znajdują się tylko wysokiej klasy, zaufane i certyfikowane komponenty instalacji fotowoltaicznych. BayWa r.e. oferuje instalatorom obszerną dokumentację produktową oraz doradztwo techniczne.

Falowniki KOSTAL znajdziesz w sklepie internetowym BayWa.