Już 1 marca, na Arenie Pasażu Energetycznego GLOBEnergia, do walki o tytuł Najlepszego Instalatora 2018 w kategorii POMP CIEPŁA staną najodważniejsze firmy instalacyjne!
Dlaczego najodważniejsze?

Bo żeby wziąć udział w konkursie, w którym pod czujnym okiem specjalistów, kamer fotoreporterów, konkurencyjnych firm, jak i przyszłych zleceniodawców należy wykazać się wiedzą z zakresu pomp ciepła trzeba wykazać się nie tylko wiedzą, ale przede wszystkim odwagą!

Co można wygrać?

INSTALATOR ROKU 2018 to konkurs edukacyjny, w którym drużyny instalatorów zmierzą się z zagadkami, quizami i łamigłówkami w tematyce pomp ciepła!
Główną nagrodą w konkursie w kategorii POMPY CIEPŁA jest pompa ciepła do produkcji ciepłej wody użytkowej DHW 300+. Nagrodę ufundowała firma Dimplex!

pompa ciepła, dimplex
DHW 300+ to pompa ciepła do ciepłej wody użytkowej wyposażona w sterowany elektronicznie wentylator promieniowy oraz króćce powietrza wylotowego i odprowadzanego do szybkiego podłączenia przewodów rurowych (maks. długość 10 m). Urządzenie wyposażone jest w stalowy emaliowany zasobnik c.w.u. o pojemności 280 l ze zintegrowaną wężownicą grzewczą do podłączenia zewnętrznego źródła ciepła, ochronną anodą antykorozyjną oraz tuleją zanurzeniową dla zewnętrznego czujnika zbiornika.

Nad poprawnością wykonywania konkursowych zadań czuwać będzie Komisja Konkursowa! Udział w konkursie to szansa nie tylko na cenne nagrody od sponsorów, ale również idealna reklama dla firmy.

Zapraszamy do kibicowania!

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kibicowania zawodnikom. Konkurs odbędzie się na ARENIE PASAŻU ENERGETYCZNEGO GLOBENERGIA , HALA E podczas targów ENEX 2018 w Kielcach 1 marca 2018r!
Zapraszamy w imieniu organizatorów – redakcji GLOBEnergia, targów ENEX oraz w imieniu sponsora konkursu – firmy Dimplex!

Redakcja GLOBEnergia