Program Instalator działa od 2014 roku, a stworzony został z myślą o wieloletnich partnerach biznesowych i nowych instalatorach, którzy nawiązali lub planują rozpocząć współpracę z marką Viessmann.

Adresatami programu są więc profesjonalne firmy wykonawczo-instalacyjne, które w swojej ofercie łączą sprzedaż i instalację produktów marki Viessmann.
Do Programu mogą przystąpić osoby prowadzące działalność gospodarczą, które nie mają bezpośredniej umowy o współpracy z Viessmann, a kupują urządzenia w Salonach Firmowych bądź Firmach Partnerskich marki Viessmann. Tym sposobem powstaje sieć film, które spełniają najwyższe standardy jakości i których aktywność zawodowa jest premiowana.
Program trwa od 16.01.2015 r. do 15.01.2016 r. Warto jednak mieć na uwadze, że nagrody mogą otrzymać tylko te urządzenia, które zostaną zainstalowane w okresie od 01.01.2015 r. do 31.12.2015 r. O zgłoszeniach decyduje data instalacji urządzenia, potwierdzona dokonaniem rejestracji przez uczestnika.
Jestem zainteresowany dołączeniem do programu Instalatror. Co mam zrobić?
Po pierwsze, należy zgłosić się do programu. Można to zrobić na kilka sposobów:
• wypełniając formularz on-line na stronie www.programinstalator.pl
• e-mailem, wysyłając zgłoszenie na adres info@programinstalator.pl
• telefonicznie, na infolinii 782 756 666
• bezpośrednio, kontaktując się z przedstawicielem Viessmann lub odwiedzając jeden z firmowych salonów.
Po przystąpieniu do Programu uczestnik otrzymuje pakiet informacji na temat Programu, premii i nagród. W materiałach znajdzie również ponad 20 prospektów urządzeń z oferty firmy Viessmann – kotłów gazowych, pomp ciepła i systemów wentylacji mechanicznej.
W następnej kolejności należy instalować urządzenia Viessmann. Przypominamy, na zakup urządzenia mamy limitowany czas – 31 grudnia 2015. Po zakupie urządzenia należy je zgłosić do Programu. Po zamontowaniu urządzenie można zgłosić na kilka sposobów:
• on-line na stronie Viessmann
• przez aplikację mobilną – do pobrania w Google Play lub App Store
• MMS-em, wysyłając zdjęcie numeru zamontowanego urządzenia oraz zdjęcie wypełnionej karty gwarancyjnej pod numer 782 756 666
• e-mailem, wysyłając numer urządzenia i zdjęcie wypełnionej karty gwarancyjnej na adres info@programinstalator.pl
• telefonicznie, na infolinii 782 756 666.
Do zgłoszenia potrzebny jest więc numer seryjny i wypełniona karta gwarancyjna. Uczestnictwo w Programie zmienia w codziennej pracy instalatora w zasadzie jedną rzecz – od tej pory za zakup produktów firmy Viessmann otrzyma on dodatkową premię w postaci pieniędzy przekazywanych na specjalnie przygotowaną kartę płatniczą w systemie VISA. Teraz pozostaje już tylko cieszyć się z premii, przeznaczyć ją na dowolny cel i….. montować kolejne urządzenia, by premia była jak największa.
Skąd premia?
Uczestnicy Programu Instalator za każde zainstalowane urządzenie Viessmann otrzymują atrakcyjną pre…
Cały artykuł w GLOBEnergia+ 8/2015