„Lider Nowych Technologii 2015” to tytuł przyznawany przez firmę Nowe Technologie oraz Polską Izbę Gospodarczą Zaawansowanych Technologii.

Program stawia sobie więc za cel wyróżnienie nowoczesnych firm, które promują innowacyjne i tym samym efektywne rozwiązania technologiczne. Tytuł jest przyznawany w oparciu o dynamikę rozwoju firmy na przestrzeni ostatnich 5 lat.  Wyróżnienie to jest przyznawane za całokształt działań związanych ze wdrażaniem innowacyjnych technologii i rozwiązań w dziedzinie pomp ciepła.
Dyplom i znak graficzny Lidera Nowych Technologii® otrzymują przedsiębiorstwa i instytucje generujące innowacje i cechujące się perspektywicznym myśleniem. Podmioty biorące udział w programie muszą wykazać się sukcesem rynkowym i wyrazistością. Nie od dziś wiadomo, że aby pozyskać klienta, trzeba się wyróżnić. Rynek jest obecnie przesycony ilością oferowanych produktów i usług, często zresztą do siebie podobnych. Sukces na takim rynku odnieść mogą tylko ci, którzy wykażą się marketingową dalekowzrocznością.
W tym roku tytuł ten przypadł w udziale firmie Glen Dimplex Polska. Dimplex od zawsze promuje nowoczesne i nowatorskie podejście do biznesu. Najwyższa jakość, wyprzedzanie konkurencji i odpowiedzialne traktowanie procesu ciągłego rozwoju, poprzez wdrażanie najnowszych technologii w dziedzinie odnawialnych źródeł energii to aspekty, na które kładzie największy nacisk. Firma poszukuje rozwiązań w dziedzinie efektywnego wykorzystania energii, które są dopasowane do indywidualnych potrzeb Klientów. Zdobywane od ponad 40 lat doświadczenie przekłada się na wydajność, oszczędność i jakość urządzeń, a także troskę o środowisko naturalne.
Źródło: Glen Dimplex Polska