Przed nami kolejna, już siódma, edycja Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO® Poland. Odbędzie się ona  w dniach 25–27.10.2017 w Warszawskim Centrum EXPO XXI. Oprócz części wystawienniczej targi RENEXPO® Poland to także szereg specjalistycznych konferencji, forów oraz wydarzeń towarzyszących.

Ubiegła edycja przyciągnęła ponad cztery tysiące osób z Polski i z zagranicy, a swoje nowości i osiągnięcia w branży energii odnawialnej zaprezentowało 103 wystawców.

Tradycyjnie, podczas trzydniowych targów odbędzie się szereg konferencji, forów oraz innych wydarzeń towarzyszących. Celem organizatora jest stworzenie miejsca, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno osoby powiązane zawodowo z branżą jak i osoby prywatne.

RENEXPO® Poland – planowane wydarzenia

Organizator targów we współpracy z Polskim Towarzystwem Fotowoltaiki organizuje 7. Międzynarodową Konferencję Fotowoltaiki w Polsce. Podczas konferencji przedstawione zostaną innowacje technologiczne w tej branży oraz rozwój rynków PV w Polsce i Europie. Osoby zainteresowane tematyką pomp ciepła będą miały okazję wziąć udział w planowanym 6. Kongresie PORT PC, organizowanym przez Polską Organizację Rozwoju Technologii Pomp Ciepła. Kolejnym rozlegle potraktowanym tematem będzie energetyka wodna. Zostanie jej poświęcona dwudniowa konferencja – 6. Polska Konferencja Hydroenergetyczna organizowana przez Towarzystwo Elektrowni Wodnych (TEW), Towarzystwo Rozwoju Małych Elektrowni Wodnych (TRMEW), Instytut Maszyn Przepływowych im. Roberta Szewalskiego, PAN oraz REECO Poland. Również osoby zainteresowane zagadnieniem biopaliw znajdą coś dla siebie. REECO wraz z Krajową Izbą Biopaliw planuje 6. Konferencję na temat Biopaliw. W programie targów nie może zabraknąć Forum Biogazu, które odbędzie się po raz szósty we współpracy z Unią Producentów i Pracodawców Przemysłu Biogazowego (UPEBI). REECO zamierza również kontynuować wydarzenia, które odbyły się po raz pierwszy podczas zeszłorocznej edycji targów, a mianowicie Międzynarodowy Kongres: Magazynowanie Energii w Polsce, organizowany we współpracy z firmą ADM Poland, oraz konferencję na temat pojazdów elektrycznych EVIM CENTRAL EUROPE – 2017 Pojazdy Elektryczne i Infrastruktura, organizowaną przez GreenClinic LifeScience Global OÜ (Estonia) i REECO Poland.

Wartością dodaną dla uczestników RENEXPO® Poland będą organizowane przez Sieć Enterprise Europe Network w Polsce „Spotkania kooperacyjne”. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji.

Ścisła współpraca organizatora targów z wieloma stowarzyszeniami jest gwarantem wysokiej wartości merytorycznej współtworzonego przez nie programu. Dzięki szerokiemu doświadczeniu tych jednostek zainteresowani udziałem mogą liczyć na niezwykle rzetelny i kompleksowy przekaz informacji, w którym wiedza teoretyczna poparta będzie odniesieniami do praktycznych rozwiązań.

Dlaczego warto tam być?

Uczestnictwo w 7. Edycji Targów RENEXPO® Poland to szansa na zaprezentowanie oferty własnej firmy, poszerzenie dotychczasowej wiedzy o energetyce i ekologii oraz rozwiązanie wielu codziennych problemów.

„Staramy się stale rozwijać ofertę dla naszych wystawców, aby udział w naszych targach przyniósł im szereg korzyści, poprzez nawiązanie nowych kontaktów biznesowych oraz zaprezentowanie jak najszerszej publiczności swoich usług i produktów” mówi Małgorzata Bartkowski, Project Manager RENEXPO® Poland.

RENEXPO® Poland organizowane przez REECO Poland to jedno z największych i najważniejszych wydarzeń w obszarze energetyki odnawialnej i efektywności energetycznej w polskim kalendarzu imprez targowych. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 25–27 października w Warszawskim Centrum EXPO XXI.

Więcej informacji na: www.renexpo-warsaw.com

Redakcja GLOBEnergia