Zakończył się sezon letni! Kompleksy basenów termalnych przygotowały liczne promocje, dzięki którym mniej zapłacimy za rozrywkę i zachowanie wakacyjnej witalności rozpoczynającą się właśnie jesienną porą!

Podane informacje pochodzą z oficjalnych stron internetowych kompleksów basenów termalnych.

Aquapark Zakopane

W stolicy polskich Tatr, Aquapark Zakopane zaprasza klientów do skorzystania z biletów promocyjnych. Oferta obejmuje bilet poranny 1,5 godzinny (do godziny 11:00) za 17 zł oraz wieczorny – 1,5 godziny także za 17 zł (po godzinie 20:00) a także Jesienny Relaks – 2 godzinny bilet na baseny oraz do Świata Saun za 36 zł. Przez cały czas odbywają się zajęcia z aqua aerobiku we czwartki o godzinie 10:00. W stosunku do okresu wakacyjnego potaniały również wszystkie typy biletów.

Polana Szymoszkowa

Drugi obiekt zasilany wodą termalną to Kąpielisko geotermalne Polana Szymoszkowa, która jest obiektem sezonowym, czynnym jedynie w czasie wakacji.

Terma Bania

Terma Bania przygotowała liczne atrakcyjne bilety promocyjne. Skierowane są one zarówno dla gości pragnących zażyć nieco relaksu w strefie saun jak i dla miłośników szalonych zabaw w basenach termalnych:

  • Jesienne wytchnienie – całodzienny wstęp do Saunarium i Strefy Relaksu dla 1 osoby dorosłej za 69 zł,
  • Termalny wypoczynek – 3,5 godzinny (sb – ndz) lub 4,5 godzinny (pn – pt) bilet typu OPEN do Strefy Zabawy, Strefy Relaksu oraz Sanarium za 59 zł,
  • Relaks dla Dwojga – 3,5 godzinny (sb – ndz) lub 4,5 godzinny (pn – pt) bilet typu OPEN dla dwóch osób za 115 zł oraz bilet typu OPEN bez limitu czasu za 149 zł dla dwóch osób,
  • Bilet relaksacyjny – 3 godzinny (sb – ndz) lub 4 godzinny (pn – pt) bilet do Strefy Relaksu oraz Sanarium od 49 zł,
  • Bilet poranny – 2,5 godzinny (sb – ndz) lub 3,5 godzinny (pn – pt) bilet do Strefy Zabawy i Relaksu, wejście przed godziną 10:00 od 35 zł,
  • Bilet popołudniowy – 3 godzinny (sb – ndz) lub 4 godzinny (pn – pt) bilet do Strefy Zabawy i Relaksu, wejście w godzinach 13:00 – 15:30, cena od 35 zł,
  • Bilet wieczorny – bez limitu czasu, wejście na basen po godzinie 18:00 (pn – pt) lub po 19:00 (sb – ndz) w cenie od 35 zł,
  • Rodzinny wypoczynek – 4,5 godzinny bilet rodzinny w cenie 119 zł (pn – pt) oraz 159 zł (sb – ndz) dla rodziny 2+1 i 139 zł (pn – pt) oraz 179 zł (sb – ndz) dla rodziny 2+2.

Wyszczególnione powyżej bilety promocyjne będą obowiązywać aż do kolejnych wakacji z wyłączeniem świąt oraz długich weekendów.

W czasie jesiennej niepogody zdrowie i urodę poprawi wizyta w saunie. Terma Bania oferuje możliwość skorzystania z rytuałów saunowych, które odbywają się przez cały tydzień w następujących godzinach: 12:00, 14:00, 16:00, 17:00 (tylko dla Pań), 18:00, 19:00 (z peelingiem solnym), 20:00 oraz 21:00. Ceny niektórych biletów (przede wszystkim w dni robocze) uległy obniżeniu.

Chochołowskie Termy

Chochołowskie Termy zapraszają na seanse naparzania, które odbywają się przez cały dzień co 2 godziny w godzinach 12:00 – 16:00 oraz co godzinę od 17:00 do 22:00. Seanse mają zróżnicowaną intensywność, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.  Chochołowskie Termy zmieniły nieco cennik w stosunku do okresu przed wakacjami, wprowadzając podział na sezon niski oraz wysoki, obowiązujący w okresie wakacji, ferii, długich weekendów oraz świąt. W związku z faktem iż zakończył się sezon wysoki, ceny biletów uległy obniżeniu.

Gorący Potok

Gorący Potok w Szaflarach zmodyfikował nieco cennik, dokładne informacje uzyskają Państwo na naszym portalu Termalni.pl!

Termy Szaflary

Termy Szaflary proponują regularne seanse saunowe w poniedziałki, środy oraz od piątku do niedziel, które odbywać się będą o godzinie 18:30. Aqua Aerobik odbywa się zaś we wtorki i czwartki o godzinie 19:30. Ceny biletów się nie zmieniły.

Terma BUKOVINA

Terma BUKOVINA zaprasza swoich gości do wzięcia udziału w seansach zapachowych , które odbywają się w godzinach 12:00, 14:00, 19:00 oraz 21:00 przez cały tydzień. Dodatkowo, dla dzieci przygotowano specjalne zajęcia będące nauką nurkowania, które odbywają się w niedzielę w godzinach 10:00 – 12:00 na basenie wewnętrznym lub zewnętrznym w zależności od pogody. Dla dorosłych ciekawą propozycją są zajęcia z Aquaaerobiku, które odbywają się przez cały tydzień o godzinie 15:00. Imprezą, która odbywa się cyklicznie w Termie BUKOVINA jest Noc Basenów. Najbliższa zabawa w basenach przy dźwiękach najlepszej muzyki odbędzie się już 11 listopada! Ceny biletów zostały obniżone do poziomu sprzed okresu wakacyjnego.

Termy Cieplickie

Termy Cieplickie po raz kolejny wezmą udział w akcji „Polska zobacz więcej weekend za pół ceny”. W pierwszy weekend października będzie można nabyć bilety tańsze o 50%. czas trwania promocji potrwa od godziny 17:00 dnia 6 października do godziny 23:59 dnia 8 października. Taniej będzie można nabyć bilety całodzienne na baseny oraz do strefy SPA (bilety typu OPEN) zarówno normalne jak i ulgowe.  Przez całą jesień można także uczestniczyć w zajęciach z aqua aerobiku, które odbywają się w poniedziałki i czwartki o godzinach 10:30 oraz 19:30 i trwają ok. 50 minut. Ceny biletów w Termach Cieplickich kształtują na stałym poziomie od dłuższego czasu.

Termy Maltańskie

Lato w Termach Maltańskich trwa aż do końca września! Do tego czasu otwarta będzie zewnętrzna plaża ze wszystkimi atrakcjami. Dodatkowo, w godzinach 9:00 – 12:00 oraz 21:00 – 23:00 można zakupić bilety ze zniżką. Termy Maltańskie proponują swoim gościom liczne promocje związane przede wszystkim ze Światem Saun. Od początku września wydłużone zostały „Godziny ulgowe” w Świecie Saun, które obowiązują w godzinach 11:00 – 16:00, kiedy można nabyć bilet 3 godzinny w promocyjnej cenie. W każdy ostatni wtorek miesiąca odbywają się także specjalne seanse naparzania z cyklu „Saunowanie na start” gdzie adepci saunowania mogą skonsultować się z profesjonalistami oraz wkroczyć do świata saunowania pod okiem saunamistrzów. Bardziej doświadczeni bywalcy Świata Saun z pewnością docenią możliwość korzystania z seansów naparzania w godzinach 12:00 – 22:00 w weekendy oraz o 12:00 i w godzinach 16:00 – 22:00 w tygodniu. Niedziela 17 września przyniesie z kolei muzyczną noc saunową w rytmie muzyki zespołu U2. Przygotowano także specjalny Program Regeneracyjny po lecie w SPA 1306, obejmujący szereg zabiegów na twarz i ciało w promocyjnych cenach. W Termach Maltańskich obowiązują także specjalne promocje dla Seniorów. Mogą oni skorzystać z basenów rekreacyjnych i sportowych oraz z saunarium w wyznaczonych godzinach po promocyjnej cenie. W stałej ofercie Term Maltańskich znajdują się zajęcia z Aqua Fitness. Ceny biletów w dni robocze zostały obniżone w stosunku do okresu wakacyjnego.

Termy Uniejów

Termy Uniejów na przełomie września i października będą przeprowadzać prace konserwacyjne w niektórych nieckach basenowych, w związku z czym bilety będą o 10% tańsze. W okresie jesiennym będzie można skorzystać ze specjalnych rytuałów saunowych oraz inhalacji, które odbywają się w poniedziałki i czwartki w godzinach otwarcia saunarium.

Ceny biletów nie uległy zmianie.

Tarnowskie Termy

Tarnowskie Termy zapraszają do Świata Saun, gdzie seanse saunowe odbywają się w poniedziałki, wtorki, środy, piątki oraz soboty w godzinach 19:00, 20::00 oraz 21:00 pod okiem saunamistrzów. Ceny biletów nie uległy zmianie na okres wakacyjny ani jesienny.

Termy Mszczonów

W Termach Mszczonów nadal obowiązuje cennik sezonu wysokiego, ceny zostaną obniżone dopiero w październiku.

Geotermia Grudziądz

Geotermia Grudziądz przygotowała na jesień specjalne zabiegi SPA w kapsule SPA, będącej połączeniem różnych rodzajów saun oraz hydromasaży. Po wakacyjnej przerwie powrócił także cykl koncertów w piramidzie (tężni solankowej). Pierwszy z koncertów odbędzie się już 22 września! Ceny biletów w Geotermii Grudziądz nie uległy zmianie ani na okres wakacji ani na okres jesieni.

Więcej informacji oraz wszelkie nowości i promocje znajdą Państwo na portalu Termalni.pl! Zapraszamy!

Anna Chmurzyńska

Termalni.pl