Rekordowa ilość uczestników, zbiórka pieniędzy na Fundację Świadomi Klimatu, doskonała okazja do integracji i wspólnej zabawy! Na początku czerwca br. odbył się kolejny już Piknik Instalatora dla Partnerów firmy Viessmann oraz członków Programu Instalator wraz z rodzinami. Oto relacja z imprezy!

Piknik Instalatora – o wydarzeniach

W dniu 3 czerwca w 5 przedstawicielstwach w Polsce odbyły się Pikniki Rodzinne dla Partnerów firmy Viessmann oraz uczestników Programu Instalator. Piknik Instalatora to bogata w wydarzenia, plenerowa impreza, która na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń organizowanych przez firmę Viessmann.

Na Piknik przybyła rekordowa ilość gości – ponad 3000 osób. Nasi Partnerzy pojawili się z przyjaciółmi, rodzinami, w towarzystwie dzieci. Atrakcji nie zabrakło. Szczególnym zainteresowaniem dużych i małych cieszyła się możliwość zwiedzenia wozu straży pożarnej, pokazy gaśnicze oraz obecne z opiekunami psy ratownicze.

Piknik Instalatora – atrakcje

Prawdziwe wyzwanie dla dorosłych i dzieci stanowił tor wipeuot – a rożne pomysły na jego pokonanie stanowiły dodatkową zabawę dla obserwatorów zmagań. Zdobycie szczytu ścianki wspinaczkowej okazało się wyzwaniem trudniejszym niż mogłoby się wydawać stojąc u jej podnóża i udało się tylko nielicznym. Najbardziej widowiskowe były jednak ewolucje na eurobungee oraz zorbing na wodzie, który polegał na jak najszybszym przetoczeniu dmuchanego walca wzdłuż napełnionego wodą basenu przez zawodnika.

Odwiedzający Piknik goście okazali się nie tylko żądni wrażeń, ale również bardzo hojni – podczas zbiórki na cele Fundacji Świadomi Klimatu udało nam się pozyskać kwotę: ok 4500 PLN. Podczas Pikniku przeprowadzono również liczne szkolenia oraz zawody serwisowe dla Instalatorów. Odbyły się także warsztaty stylu dla pań.

Punktem kulminacyjnym imprezy, podkreślającym Jubileusz 25-lecia firmy, był tort muffinkowy. Rozdanie wspaniałych nagród od sponsorów m.in. rodzinnego pobytu w Hotelu Bania, wkrętarek Makita, zwieńczyło całą imprezę.

Jeszcze raz, dziękujemy wszystkim za obecność i świetną zabawę!

Gorące podziękowanie kierujemy również pod adresem wszystkich, bez których zaangażowania zorganizowanie Pikniku byłoby niemożliwe.

Viessmann Polska

Producent systemów grzewczych, przemysłowych i chłodniczych