KENO informuje o rozszerzeniu oferty o kolejny moduł LG!

Stawiając na ciągły rozwój i przede wszystkim na jakość instalacji fotowoltaicznych firma KENO postanowiła wprowadzić do swojego asortymentu moduł fotowoltaiczny LG330N1C-A5 z rodziny LG NeON 2. Jak już powszechnie wiadomo po wcześniejszych, w pełni udanych, produkcjach firmy LG, model ten jest również atrakcyjny i funkcjonalny.

Moduł LG330N1C-A5 charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem, który trafi w gust nawet najbardziej wymagających inwestorów. Połączenie czarnej aluminiowej ramy z czarnymi ogniwami monokrystalicznymi stawia go, pod względem estetycznym, w zdecydowanej czołówce.
Model ten oprócz niesamowitego wyglądu jest również dopracowany pod względem funkcjonalnym.

Sprawność na poziomie 19,3% przy standardowych wymiarach modułu i standardowej liczbie ogniw powoduje, że ograniczona powierzchnia dachu pod instalację, w stosunku do wymaganej mocy instalacji, przestaje być problemem. Wysoka wytrzymałość mechaniczna i statyczna oraz stopień ochrony IP68 sprawiają, że nawet największe anomalia pogodowe przestają być groźne, a z kolei zastosowane w module ogniwa typu N sprawiają, że zjawisko LID jest mniejsze w porównaniu do innych modeli dostępnych na rynku. Z kolei niskie współczynniki temperaturowe modułu dają elastyczność w konfiguracji systemu fotowoltaicznego.

Atrakcyjność modułu LG330N1C-A5 dodatkowo zwiększa 25 letnia gwarancja producenta na produkt oraz 25 letnia gwarancja liniowa na moc modułu wynoszącą 86% mocy znamionowej w warunkach STC.

Firma LG w ostatnim czasie wprowadziła na rynek również moduł fotowoltaiczny LG360Q1C-A5 z rodziny LG NeON R. Moduł ten w odróżnieniu od pozostałych modeli LG charakteryzuje się jeszcze wyższą sprawnością i jeszcze niższymi współczynnikami temperaturowymi, zachowując niemalże te same parametry technologiczne, co wyżej opisany model LG330N1C-A5. Producent osiągnął to poprzez zastosowanie innowacyjnych ogniw fotowoltaicznych, w których wszystkie elektrody umieszczone są z tyłu. Dzięki temu zabiegowi model ten jest jeszcze bardziej kuszący dla inwestora.

Moduły producenta LG można zakupić na stronie www.wycena.keno-energy.com

Keno