Nowe oferty sprzedażowe, nowości zaprezentowane na międzynarodowych targach oraz akcje promocyjne to tylko kropla z tego co działo się w ciągu ostatniego miesiąca. Gorący czas w branży OZE!

Viessmann logo ramka

Viessmann jeszcze tylko do 30 czerwca oferta promocyjna z darmowym montażem
Nowoczesny system ogrzewania może zostać zainstalowany również w Twoim domu! Oszczędź sobie na zakupie nawet 10 000 zł i środowisku emisji z komina. Kompletny system grzewczy to nie tylko pakiet urządzeń ale i montaż przez fachową firmę partnerską oraz 5-letnia gwarancja producenta.

Dimplex posiada nową akcję promocyjną
Optymalne wykorzystanie energii jest jednym z najbardziej aktualnych tematów w dziedzinie ogrzewania i chłodzenia. Oferta pomp ciepła Dimplex jest niezwykle bogata i gotowa sprostać najbardziej wygórowanym wymaganiom dotyczącym systemu grzewczego. Akcja promocyjna dostępna jest tylko u Autoryzowanych Partnerów Glen Dimplex Polska i obowiązuje od 20 maja 2019 r. do odwołania!

Galmet zaprasza instalatorów do programu partnerskiego Hot Points Club
Programy partnerskie, szkolenia handlowe i techniczne to element wieloletniej współpracy firmy Galmet z najlepszymi instalatorami branży grzewczej. Najnowsza edycja programu partnerskiego branży grzewczej – HOT POINTS CLUB 2019 – to wyraz uznania dla najlepszych instalatorów! W bieżącej edycji konkursu HOT POINTS CLUB na wszystkich uczestników czekają atrakcyjne nagrody. W puli nagród konkursowych do wyboru jest ponad 1000 różnego rodzaju produktów.

SolarEdge logo ramkaSolarEdge z nowym optymalizatorem mocy
SolarEdge, firma, która słynie z optymalizacji mocy, zaprezentowała na targach trójfazowy falownik o mocy 75 kW do jeszcze wyższych klas mocy. Nowość zaprezentowana na targach to hybrydowy zestaw falowników i systemu magazynowania energii dla celów komercyjnych. Jest to innowacyjna wersja trójfazowego falownika o mocy 120 kW z opcją szybkiej i prostej instalacji oraz łatwiejszego magazynowania.

KENO jedynym polskim dystrybutorem modułów Longi
Firma Keno będąca jedynym polskim dystrybutorem modułów Longi może zapewnić nieprzerwany łańcuch dostaw swoim klientom. Moduły te stanowią doskonały wybór dla firm, które chcą być postrzegane jako wiarygodny i dotrzymujący terminów sprzedawca, który oferuje moduły czołowego producenta. Z zapowiedzi Longi Solar wynika, że w przyszłym roku trafią na pierwszą pozycję listy Tier 1 zwiększając produkcję modułów z 16 GW w 2019 roku do 25 GW w 2020 r.

Corab zaznaczył swoją obecność na targach Intersolar 2019 w Monachium
Uczestnictwo w międzynarodowych i prestiżowych targach Intersolar w Monachium wpisuje się doskonale w strategię promowania marki oraz zdobywania nowych rynków przez rodzimego producenta rozwiązań fotowoltaicznych – Corab. Do tej pory polskie systemy tego producenta wysyłano już do 13 krajów, głównie środkowej i wschodniej Europy, m.in.: Węgier, Łotwy, Litwy, Estonii i na Ukrainę.

alpha innotec logo ramkaAlpha innotec szkoli instalatorów dla zwiększenia komfortu użytkowników PC
Firma dba o wszystkich użytkowników pomp ciepła! Regularne szkolenia prowadzone przez Alpha innotec z systemów pomp ciepła oraz optymalizacja kosztów, a to wszystko zgodne z VDI 4545 !

Innogy rozpoczyna budowę farmy wiatrowej w Żukowicach
Innogy Renewables Polska rozpoczyna budowę lądowej farmy wiatrowej Żukowice. Farma otrzymała wsparcie w drodze aukcji, przeprowadzonej w listopadzie 2018 roku przez Urząd Regulacji Energetyki. Park wiatrowy Żukowice wyposażony będzie w 11 turbin wiatrowych – 10 typu N131/3000 i 1 typu N117/3000 – wyprodukowanych przez firmę Nordex. Grupa Nordex i innogy, w ramach strategicznego partnerstwa, wspólnie realizują projekty lądowe zarówno na terenie Europy, jak i Stanów Zjednoczonych. Farma wiatrowa Żukowice ma zostać oddana do użytku w 2020 r.

Bosch odnotowuje stabilny wzrost i rozwija działalność w Polsce
Warszawa – Bosch, wiodący globalny dostawca technologii i usług, osiągnął w Polsce w 2018 roku skonsolidowany obrót w wysokości 5,4 mld złotych (1,27 mld euro), co oznacza trzyprocentowy wzrost w porównaniu do roku ubiegłego. W 2018 roku Bosch zainwestował w Polsce ponad 660 mln złotych (156 mln euro).

Uczniowie z całej Polski nagrodzeni przez Junkers-Bosch w programie JUNKERS SZKOLI
24 maja odbył się finał V edycji programu JUNKERS SZKOLI mającego na celu wspieranie i rozwój edukacji technicznej na poziomie szkół średnich. W programie wyłonionych zostało 15 laureatów. Najlepsza piątka otrzymała voucher na kurs i egzamin dający uprawnienia wykonywania zawodu instalatora urządzeń grzewczych.

Panasonic wprowadza na rynek serię Big PACi R32
Panasonic Heating and Cooling wprowadza na rynek linię R32 Big PACi obejmującą modele o mocy od 20 do 25 kW. Wszystkie jednostki wykorzystują czynnik chłodniczy R32 i umożliwiają zastosowanie wodnego wymiennika ciepła. Tym samym Panasonic realizuje plan pełnego przejścia na czynnik R32 zgodnie z „Wizją środowiskową 2050”.

Redakcja GLOBEnergia