Viessmann zaprasza na cykl prezentacji szkoleniowych dla wszystkich fachowców oraz osób, które chcą zapoznać się z charakterystyką urządzeń firmy. Tematy przygotowywane są przez Akademię Viessmann oraz Serwis Fabryczny. Opracowane zagadnienia to m.in. stal kwasoodporna w budowie kotłów, urządzenia hybrydowe, EasyPell – Nowoczesny kocioł pelletowy czy Vitoconnect 100 typ OPTO 1- komunikacja z kotłem. Materiały w formie pdf są do pobrania na stronie www.programinstalator.pl w zakładce ABC Instalatora.


SI TUR to nowość w ofercie Dimplex – rewersyjne, gruntowe i bardzo wydajne pompy ciepła do grzania i chłodzenia. Wyposażone są w 2 sprężarki, więc ich moc jest lepiej dopasowana do zapotrzebowania na ciepło/chłód przy wyższej wartości współczynnika COP. W przypadku zmniejszonego zapotrzebowania, eksploatacja 1-sprężarkowa zapobiega niepotrzebnemu taktowaniu 2 sprężarek, a moc grzewcza jest lepiej dopasowana do zapotrzebowania na ciepło przy wyższej wartości współczynnika COP. Oferta obejmuje modele o mocy 35 lub 70 kW. Więcej szczegółów na: http://dimplex.pl/category/gruntowe-si-tur/#wprowadzenie.


Logo Spirvent 255x80

Spirvent zaprasza do zapoznania się z materiałami, które powstały z myślą o użytkownikach systemu Wolta. W zakładce Akademia Spirvent na stronie www.chmuradlarzasni.pl można znaleźć materiały poradnikowe w formie filmów i pdf’ów oraz najświeższe wiadomości związane z Systemem i fotowoltaiką.


Galmety logotyp

Galmet w dniach 14 – 18 marca 2017 r. weźmie udział w Targach ISH Energy 2017, które odbędą się we Frankfurcie. Firmę podczas Targów ISH Energy 2017 będzie można spotkać na stoisku A38 w hali 9.1. Targi ISH to jedne z najważniejszych na świecie targów, które poruszają tematykę budownictwa, pozyskiwania energii, klimatyzacji, źródeł odnawialnych i gromadzą ponad 2 400 wystawców już od pół wieku.


LAKMA logotyp

LAKMA wspiera Szlachetną Paczkę! W ubiegłym roku firma wzięła udział w XVI już edycji „Szlachetnej Paczki” – programie pomocy rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej. LAKMA dołączyła do drużyny „Szlachetnej Paczki z Edenred”. Firma dziękuje organizatorom i Stowarzyszeniu Wiosna za docenienie wkładu, a przede wszystkim za ogrom pracy, jaki co roku wkładają w przygotowanie paczek i niesienie pomocy.


Corab

System WS-007 firmy Corab otrzymał wyróżnienie Targów ENEX 2017. WS-007 to profesjonalna konstrukcja wolnostojąca dwupodporowa wbijana w grunt. Wykonany ze stali konstrukcyjnej o podwyższonej wytrzymałości. Panele układane są w w czterech rzędach w orientacji poziomej.
Waga 1 kW – 78 kg, 1 moduł konstrukcji – 48 paneli – szczegóły na stronie internetowej firmy Corab.


Fronius Solar Energy

Firma zmodernizowała i odświeżyła swój portal internetowy dla posiadaczy instalacji fotowoltaicznych, czyli Fronius Solar.web. Dzięki przejrzystemu i wyposażonemu w liczne funkcje portalowi użytkownicy mogą wygodnie monitorować działanie instalacji i analizować dane. Nowe funkcje zyskało także narzędzie raportujące – pozwala na lepsze śledzenie dziennej produkcji i zużycia energii dostarczanej przez instalację.