Viessmann „Solidnym Pracodawcą Roku”

W tym roku, tytuł Solidnego Pracodawcy Roku powędrował do firmy Viessmann. Decyzją niezależnego jury Viessmann został branżowym liderem.

„Solidny Pracodawca Roku” to prestiżowy konkurs, w którym nagradzane są firmy i organizacje, tworzące wyjątkowe środowisko pracy oraz realizujące, promujące najlepsze praktyki w zakresie zatrudnienia i doskonalenia pracowników, angażujące się w śmiałe projekty i kampanie społeczne i marketingowe.


Dimplex prezentuje rewersyjne pompy ciepła

System Zero – rewersyjna pompa ciepła Dimplex do zastosowań komercyjnych i przemysłowych. Unikalne rozwiązanie do grzania i chłodzenia wykorzystujące jako dolne źródło ciepła: powietrze, grunt oraz ciepło odpadowe z procesów technologicznych w trybie grzania (np. ciepło z procesów chłodzenia produktów spożywczych). Zero ograniczeń, zero zmarnowanej energii!


Spirvent – Szkolenia dla instalatorów

Firma Spirvent,  dbając o jakość wykonania instalacji fotowoltaicznych wyposażonych w System Wolta cyklicznie przygotowuje szkolenia dla instalatorów.

Podczas szkolenia gwarantowane są materiały szkoleniowe, a także wymagane oprogramowanie wraz z sondą serwisową umożliwiające konfigurację naszego Systemu Wolta. Szczegóły na oficjalnej stronie polskiego producenta!


Galmet: Promocja wakacyjna „Gadżet z klasą”

Firma Galmet zaprasza do konkursu! Wystarczy zarejestrować ogrzewacz marki Galmet na stronie www.galmet.com.pl/gadzetzklasa. Można otrzymać elegancką koszulkę polo, idealny na wakacje grill lub markową walizkę.

Premiowane są ogrzewacze zakupione w okresie: 12.06 – 16.07.2017r. Promocja dotyczy wybranych ogrzewaczy marki Galmet i przeznaczona jest dla osób fizycznych i prawnych prowadzących działalność gospodarczą, które kupują  produkty organizatora promocji u bezpośrednich dystrybutorów produktów Galmet, w celu ich dalszej odsprzedaży bądź instalacji u klienta końcowego.


Hydrotech Konin – promocja na pompy ciepła

Od 1 czerwca do 30 września 2017 r. dystrybutor pomp ciepła firmy alpha innotec – „Hydro – Tech” Konin promuje powietrzne pompy ciepła. Być może warto właśnie teraz zdecydować się na instalację tego urządzenia i zaoszczędzić 5000 zł netto. Dodatkowo spadły ceny przeglądów urządzeń. Promocja obejmuje następujące modele pomp z rodziny alira serii Standard do ustawienia zewnętrznego.


Panasonic przedstawia nowe klimatyzatory domowe Etherea

Panasonic odświeżył linię urządzeń klimatyzacyjnych Etherea wykorzystujących ekologiczny czynnik chłodniczy R32. Jednostki zostały wyposażone m.in. w technologię oczyszczania powietrza Nanoe oraz czujniki Econavi zapewniające efektywną pracę. Zaletą nowych modeli jest także smukła konstrukcja oraz bardzo cicha praca.


Nowe klimatyzatory pokojowe marki Bosch

Dział Bosch Termotechnika poszerzył swoją ofertę o urządzenia klimatyzacyjne dla mieszkań, niedużych biur i serwerowni. Nowe klimatyzatory pokojowe Bosch Climate zapewnią przyjemny chłód w pomieszczeniach i zagwarantują energooszczędność, a więc – niskie koszty eksploatacji.


FUNDACJE VELUX będą wspierać młodych ludzi w poprawie ich perspektyw zawodowych

Do 15 czerwca br. polskie organizacje pozarządowe, działacze społeczni, instytucje oraz władze publiczne mogli składać wnioski do FUNDACJI VELUX o przyznanie grantu na realizację projektów związanych z poprawą możliwości kształcenia i zatrudniania młodych ludzi, którzy nie ukończyli szkoły średniej.


Grupa Saint-Gobain partnerem konkursu dla naukowców FAMELAB 2017

Wyłonienie charyzmatycznych osobowości świata nauki to założenie niezwykłego konkursu FameLab. Krajowy finał tegorocznej edycji odbył się 13 maja w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Grupa Saint-Gobain po raz pierwszy była partnerem tego wydarzenia.


DOMINUS – aplikacja do zdalnego zarządzania systemem grzewczym Immergas

Teraz, za pośrednictwem smartfona czy tabletu, można regulować ogrzewanie według aktualnych potrzeb. Prosta i intuicyjna aplikacja pozwala na elastyczne dopasowanie ogrzewania do indywidualnego rytmu dnia czy nagłej zmiany planów. Dominus to idealne rozwiązanie dla osób, które dużo czasu spędzają poza domem, a ich tryb życia jest nieregularny. Z nową aplikacją mobilną firmy Immergas można dowolnie modyfikować temperaturę w mieszkaniu czy domu, w każdej chwili i z dowolnego miejsca na świecie.

 

 

Redakcja GLOBEnergia