VIESSMANN: Aplikacja ViCare

Viessmann informuje o możliwości uzyskania 1 roku Gwarancji Gratis!

Viessmann informuje, że aby uzyskać rok dodatkowej gwarancji na urządzenie, należy zacząć sterować swoją instalacją za pomocą aplikacji ViCare i Vitoconnect!

Rok gwarancji to nie wszystko! Co zyskujesz używając ViCare i Vitoconnect?

– 1 rok gwarancji gratis!
– zdalny nadzór nad instalacją przez Serwis Fabryczny
– szybki czas reakcji w przypadku wystąpienia usterki
– obsługę techniczną Producenta
– gwarancję stosowania oryginalnych części zamiennych 


DIMPLEX: Dimplex Smart Room Heating App

Smart Room Heating App to świetnie zaprojektowana i niezwykle intuicyjna aplikacja zapewniająca doskonałą kontrolę systemu grzewczego i chłodzącego
wykorzystującego pompy ciepła ‪Dimplex.

Przy jej pomocy kontrola temperatury odbywa się, nie na podstawie ustalonej wartości krzywej grzewczej, ale na bazie rzeczywistych nastaw i ich odchyleń od zaprogramowanych wartości. W połączeniu z inteligentnym systemem sterowania Dimplex Smart RTC+ i automatyką Dimplex serii WPM Econ5, umożliwia ona sterowanie do 10 pomieszczeń niezalenie. Smart Room Heating App można pobrać z App Store.


SPIRVENT: Uroczyste otwarcie oddziału Spirvent w Rząśni

9 maja 2017 roku w Rząśni, firma Spirvent otworzyła swój oddział.

Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 11:00 mszą świętą. Po mszy świętej odbyło się spotkanie w siedzibie firmy i poczęstunek dla uczestników.

 


HYDRO-TECH KONIN: Promocje na pompy ciepła!

Hydro-Tech Konin ogłosiła promocję na pompy ciepła marki alpha innotec. W trakcie trwania promocji, czyli od 1 marca do 31 maja 2017, pompy ciepła z chłodzeniem pasywnym kosztują tyle samo, co standardowe modele. Można więc zaoszczędzić nawet 6 tysięcy złotych netto.

Chłodzenie pasywne nazywane także chłodzeniem naturalnym (natural cooling, free-cooling). Tryb chłodzenia jest realizowany przez pompę ciepła za pomocą wbudowanego wymiennika ciepła oraz zaworów 3-drogowych kierujących w odpowiedni sposób przepływ solanki i wody grzewczej/chłodzącej.


GALMET: Laboratorium do badań ErP

Galmet prezentuje efekty pracy działu Badań i Rozwoju (BiR) ogrzewaczy wody. Laboratorium Galmet do badań strat ciepła ErP, to gwarancja dla każdego klienta, że wybierany przez niego produkt ma najlepsze parametry. To jeszcze większe możliwości badań klas energetycznych ErP.

Intensywne prace działu BiR pozwalają oferować klientom sprawdzone produkty o wysokich parametrach, w których znacznie ograniczono straty ciepła. Pozwoliło to istotnie podnieść komfort użytkowania. Ciepła woda dostępna jest teraz znacznie szybciej, zbiornik dłużej utrzymuje jej wysoką temperaturę a koszty jej wytworzenia są  mniejsze.


BUDERUS: Nowe pompy ciepła Buderus do ogrzewania wody użytkowej

Buderus reklamuje łatwe w montażu urządzenia do przygotowania ciepłej wody użytkowej, które  przynoszą duże oszczędności wydatków na ogrzewanie. Buderus wprowadził na rynek cztery nowoczesne pompy ciepła z zasobnikami c.w.u. Logatherm WPT. Wszystkie stanowią połączenie pompy ciepła z zasobnikiem c.w.u.


PANASONIC: Panasonic zamierza podwoić sprzedaż systemów klimatyzacyjnych
w Europie

Panasonic zaprezentował podczas tegorocznych targów Climatizacion w Madrycie najnowszą ofertę w zakresie rozwiązań HVAC, jak również strategię dalszego rozwoju firmy. Jej głównym założeniem jest dwukrotne zwiększenie sprzedaży urządzeń klimatyzacyjnych na europejskim rynku do roku 2018. Głównym obszarem wzrostu ma być segment rozwiązań komercyjnych
i przemysłowych.


VAILLANT:  Vaillant oferuje pompy ciepła w niższych cenach.

Promocja dotyczy zarówno pojedynczych urządzeń, jak i kompletnych zestawów pomp ciepła. Ceny katalogowe zostały obniżone odpowiednio od 3 000 do 7 000 zł netto. Promocją objęte są następujące modele pomp ciepła:

  • flexoTHERM exclusive
  • flexoCOMPACT exclusive
  • aroTHERM VWL

Promocja trwa od 24.04.2017r.


 

Redakcja GLOBEnergia