INSTALACJE ON TOUR – Mistrzostwa Polski Instalatorów

W piątek 12 maja ruszają INSTALACJE ON TOUR czyli eliminacje do Mistrzostw Polski Instalatorów (MPI). W tym roku zanim do rozgrywek przystąpią zawodowi instalatorzy, swoją szansę na podium będą mieli także uczniowie szkół instalacyjnych.

– W każdej lokalizacji trójka najlepszych instalatorów otrzyma nagrody rzeczowe i awans do finału Mistrzostw Polski Instalatorów, który zostanie rozegramy, w przyszłym roku, w czasie targów INSTALACJE 2018 w Poznaniu. Tam nagrodą główną będzie samochód dostawczy mówi Konrad Fleśman, dyrektor projektu Instalacje On Tour.

– Do tej pory uczniowie szkół o profilu instalacyjnym mogli brać udział dopiero w finale Mistrzostw Polski Instalatorów dla Szkół, który rozgrywamy w czasie targów INSTALACJE w Poznaniu. Tym razem postanowiliśmy zaangażować uczniów już na etapie eliminacji terenowych i zaproponować im podobny tryb rozgrywek, jaki mają zawodowi instalatorzy – dodaje Konrad Fleśman.

mistrzostwa polski instalatorów

„Instalacje On Tour” do połowy września zostaną rozegrane w 15-stu miastach Polski m.in. we Wrocławiu, Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Łodzi i Poznaniu. Konkursowe zadanie polegać będzie na wykonaniu, w jak najkrótszym czasie, szeregu czynności na wirtualnym modelu instalacji.

Najlepsza trójka uczniów, wyłoniona z każdej lokalizacji, otrzyma nagrody rzeczowe i awans do finału Mistrzostw Polski Instalatorów dla Szkół 2018. Tam uczniowie poza nagrodami dla siebie, mają szansę wygrać instalacyjny stojak edukacyjny dla swojej szkoły.

Organizatorem Instalacji On Tour są Międzynarodowe Targi Poznańskie, a partnerami-sponsorami projektu zostały firmy: AFRISO, BROTJE, GRUNDFOS, TECE oraz VOGEL&NOOT.

Szczegółowy harmonogram rywalizacji oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.instalacjeontour.pl oraz na facebooku.

W każdej z 15 lokalizacji odgrywane będą zawody dla instalatorów.

Szczegóły na www.instalacjeontour.pl

 

Redakcja GLOBEnergia