Zbliża się koniec roku! Termalni.pl przedstawiają Państwu specjalne zestawienie imprez sylwestrowych w kompleksach basenów termalnych w Polsce!

Sylwester w gaciach i bez gaci w Termie Bania!

Terma Bania organizuje równolegle dwie imprezy:

  • Sylwester w gaciach – zabawa w strefach basenowych w rytmie gorących muzycznych hitów, w programie zabawa z DJ-em, LightShow, FireShow, szampan o północy oraz pokaz pirotechniczny,
  • Sylwester bez gaci – propozycja dla miłośników saunowania, program obejmuje zabawę z DJ-em, aromatyczne rytuały saunowe, kolacja w formie bufetu, LightShow (Saunarium) i FireShow (Saunarium), lampka szampana o północy, pokaz pirotechniczny.

Dla osób spragnionych dłuższego wypoczynku Hotel Bania przygotował specjalną ofertę. Obejmuje ona pobyt w dniach 29.12.2017 – 5.01.2018. Cena obejmuje m.in. zakwaterowanie, śniadania, zabawę sylwestrową, nielimitowany wstęp do Termy Bania, dostęp do Sielsko Anielsko Wellness&SPA (sauny) oraz wieczory przy muzyce na żywo a także program rozrywkowy dla dzieci (dostęp do terenu rekreacyjnego, seanse bajkowe). Istnieje możliwość wykupu opcji dodatkowych. Cena pakietu podstawowego od 529 zł/os/noc. Liczba miejsc ograniczona.

Trzy wymiary sylwestrowej zabawy w Chochołowskich Termach!

Chochołowskie Termy zapraszają do skorzystania z jednej z trzech opcji sylwestrowej zabawy:

  • Bal w Chochołowskiej Restauracji – bal rozpoczyna się o 21:00. Oferta obejmuje muzykę na żywo, Open Bar z wyselekcjonowanymi alkoholami, ciepłymi i zimnymi napojami, zimny bufet oraz dania gorące uzupełniane przez całą imprezę. Cennik przedsprzedaż: 219 zł/os, cennik regularny: 250 zł/os, dziecko od 6 lat: 100 zł/os, dziecko do 13 lat: 150 zł/os.
  • Mokry sylwester w Strefie Basenowej – impreza odbędzie się w godzinach 20:00 – 2:00. W programie konkursy z nagrodami, kieliszek wina musującego oraz pokaz sztucznych ogni o północy, specjalne menu sylwestrowe oraz muzyczne miksy. Cennik przedsprzedaż: 129 zł/os, cennik regularny: 150 zł/os, dzieci do lat 13: 79 zł/os. Menu oraz napoje w tym alkoholowe dodatkowo płatne.
  • Gorący sylwester w Saunarium – impreza będzie odbywała się w godzinach 21:00 – 2:00. Na gości czekają gorące seanse naparzania i równie gorące rytmy a także spektakularne pokazy pomiędzy seansami i tańcami. Będzie można skorzystać także z Open Baru z alkoholami, ciepłymi i zimnymi napojami, zimnego bufetu oraz gorących dań dostępnych i uzupełnianych przez całą imprezę. Przejście w Nowy Rok uświetnią pokazy sztucznych ogni oraz kieliszek szampana. Cennik: przedsprzedaż: 249 zł/os, cena regularna: 300 zł/os. UWAGA: Sylwester odbędzie się w strefie nagości – wstęp jedynie dla osób pełnoletnich.

 

Sylwester po włosku w Termach Warmińskich!

Termy Warmińskie zapraszają do spędzenia Sylwestra we włoskim klimacie! Impreza rozpocznie się o godzinie 20:00. W programie Balu Sylwestrowego przewidziano: największe włoskie przeboje Thomasa Grotto, włoskie menu, open bar no limit z wybranymi alkoholami, napoje bezalkoholowe, pokaz fajerwerków, najlepsza muzyka serwowana przez Dj’a.

Cennik: od 239 zł/os, liczba miejsc ograniczona!

Święta oraz Sylwester w Termach Szaflary

Termy Szaflary zapraszają do skorzystania z jednej z dwóch możliwości świątecznej oraz sylwestrowej zabawy na basenach, w saunarium i nie tylko:

  • Pakiet Świąteczny – termin pobytu: 22 – 27.12.2017. Pakiet obejmuje noclegi w apartamentach, bufet szwedzki na śniadanie, uroczystą kolację wigilijną z wizytą Świętego Mikołaja, kolędowanie z kapelą góralską, kulig z pochodniami, nielimitowany wstęp do strefy basenowej i saunarium, zniżki na zabiegi SPA&Wellness oraz w kręgielni, atrakcje dla dzieci: X-box Kinect, salka z grami planszowymi, projekcje bajek i filmów, monitorowany, bezpłatny parking oraz dostęp do internetu wi-fi. Cena pobytu za dobę: w apartamencie 2–osobowym wynosi 700 zł, 3–osobowym: 975 zł, 4-osobowym: 1200 zł, dostawka: 250 zł, dzieci w wieku 3 – 12 lat: 200 zł/dobę,
  • Termalny Sylwester – termin pobytu: 27.12.2017 – 3.01.2018. Pakiet obejmuje podobne atrakcje jak Pakiet Świąteczny, jedynie zamiast kolacji wigilijnej oraz kolędowania, Goście będą mogli wspólnie powitać Nowy Rok szampanem i poczęstunkiem a także korzystać z basenów do godziny 2:00 w nocy, zaś dzieci będą mogły bawić się na Mini Kinderbalu z animatorem (dzieci musi być co najmniej czworo!).Obowiązuje taki sam cennik jak w Pakiecie Świątecznym.

Sylwestrowa Noc Basenów w Termach BUKOVINA

Termy BUKOVINA zapraszają na Sylwestrową Noc Basenów, która rozpocznie się o 21:00 31 grudnia i potrwa do 2:00 1 stycznia. Zaplanowano liczne atrakcje: parkiet na wodzie, wyrzutnie ognia i CO2, projekcje na ekranach led. Imprezę poprowadzi Irek Jakubek, zaś o jej muzyczną stronę zadba DJ GROMEE.

W pierwszych minutach Nowego Roku odbędą się liczne konkursy z nagrodami, m.in. pobyt dla 2 osób w luksusowym Hotelu HARNAŚ.

Cennik: dzieci do 13 lat: 119 zł/os, bilet normalny: 189 zł/os, bilet VIP z nielimitowanym wstępem do strefy saun, szlafrokiem, ręcznikiem i zestawem kosmetyków: 249 zł/os. Napoje zimne i gorące są dodatkowo płatne. Wejście do strefy saun jest dodatkowo płatne, zgodnie z obowiązującym cennikiem.

Obowiązują stroje kąpielowe i klapki.

Termalny Sylwester w Tarnowskich Termach

Wielka sylwestrowa zabawa w Tarnowskich Termach! Bilety w przedsprzedaży tylko do 31 października! Cennik: 129zł (zamiast 149zł) – normalny, 89zł (zamiast 99zł) – dzieci i młodzież do lat 18tu. 19zł (zamiast 29zł) – maluszki do lat 5.

Anna Chmurzyńska

Termalni.pl