Marcowa GLOBEnergia+ już dostępna w aplikacji mobilnej!

Zdjęcie autora: Katarzyna Cieplińska

Katarzyna Cieplińska

Redaktor GLOBEnergia
GLOBEnergia+ 3/2017

Witamy w marcu! 

Powoli czuć już zbliżającą się wiosnę. Kiedy okres rocznych podsumowań minął, zadajemy pytanie: jak przygotować się do udziału w następnych aukcjach OZE?  Podpowiadają radcy prawni Agnieszka Grzywacz i Monika Słowińska-Drewing z Kancelarii Energia i Biznes.

W marcu przyszła jednak pora na podsumowanie niedawnych targów. Na początku miesiąca gościliśmy w Kielcach na Targach ENEX, a Państwo licznie razem z nami podczas X Jubileuszowego Ogólnopolskiego Forum Pomp Ciepła i VIII Ogólnopolskiego Forum Fotowoltaiki i Magazynowania Energii. Bardzo cieszy nas tak duże zainteresowanie organizowanymi przez nas wydarzeniami. Zapraszamy na relację z najważniejszych targowych momentów i komentarze uczestników!

We współpracy z redakcją Termomodernizacja.pl zapraszamy na przegląd rynku wiszących, gazowych kotłów kondensacyjnych. W tym miesiącu przyjrzymy się również systemom ogrzewania w zabytkowych poznańskich obiektach, m.in. w Ratuszu, w którym urzędują słynne poznańskie koziołki. Przygotowaliśmy dla Państwa też materiał o systemach pracy układu grzewczego z pompą ciepła.

Życzymy miłej lektury!

Redakcja GLOBEnergia


POBIERZ DARMOWĄ APLIKACJĘ MOBILNĄ GLOBEnergia+ i czytaj cały numer!

AppStore
GooglePlay