Alpha Innotec logo stopka

Promocja na pierwszą inwerterową pompę ciepła na naturalnym czynniku chłodniczym R290!

W trakcie trwania promocji zamów powietrzną pompę ciepła serii alira LWDV i zyskaj 5000 zł netto! Ilość jednostek biorących udział w promocji została ograniczona do 100 sztuk. Promocja trwa od 1 marca do 31 maja 2019 r. lub do wyczerpania zapasów.

Viessmann logo ramka

Kompletne systemy grzewcze w specjalnej ofercie wraz z montażem i 5-letnią gwarancją!

Chciałbyś mieć nowoczesny system ogrzewania w swoim domu, ale nie wiesz od czego zacząć? Źródłem ciepła w Twoim domu może być zarówno kondensacyjny kocioł gazowy, jak również EKOlogiczna pompa ciepła wykorzystująca ciepło otaczającego nas powietrza. Kompletny system grzewczy od Viessmannn to nie tylko pakiet urządzeń ale i montaż przez fachową firmę partnerską oraz 5-letnia gwarancja producenta.

Oferta specjalna do programu „Czyste powietrze” od Glen Dimplex!

Naprawdę wydajny system, oprócz samej pompy ciepła, potrzebuje odpowiednio dobranych, pozostałych elementów instalacji, dlatego asortyment wyposażenia dodatkowego Dimplex jest doskonale dopasowany do wymagań pracy pomp ciepła. W efekcie każdy element z oferty Firmy doskonale współpracuje z pozostałymi komponentami systemu wykorzystującego urządzenia Dimplex. Żeby jeszcze bardziej uatrakcyjnić ofertę, okresowo wprowadzono promocje cenowe na wybrane produkty!

Szkolenia w ramach Akademii Corab!

Corab wraz z partnerami stale organizuje szkolenia z zakresu fotowoltaiki. Firma oferuje zarówno szkolenia praktyczne jak i praktyczne, dla początkujących instalatorów i handlowców, oraz dla zaawansowanych. Nie czekaj! Liczba miejsc ograniczona!

GALMET z certyfikatem PreQurs!

Galmet jest jedną z pierwszych polskich firm, które uzyskały certyfikat PreQurs na swoje nowoczesne ekologiczne urządzenia grzewcze zasilane odnawialnymi źródłami energii. Celem tego systemu certyfikacji jest oparcie się na znanych i rzeczywistych wskaźnikach emisji szkodliwych zanieczyszczeń, pochodzących ze spalania różnych paliw.

KENO z jednym z większych stoisk na Targach ENEX!

W tym roku na jednej z największych powierzchni wystawowych – stoisko E-17 zaprezentowała się firma KENO Sp. z o.o. która z targami Kielce jest związana już od kilku lat i z roku na rok zaskakuje nowościami produktowymi. W tym roku firma KENO na swoim stoisku zaprezentowała się z dwoma największymi producentami z branży PV: firmą SHARP Electronics GmbH oraz Fronius Polska.


Panasonic i Systemair ogłaszają partnerstwo w celu rozwijania zintegrowanych rozwiązań HVAC+R

Panasonic, światowy lider rozwiązań HVAC+R i Systemair, globalny specjalista w dziedzinie wentylacji i technologii klimatyzacyjnych ogłosili partnerstwo strategiczne. Firmy połączą swoje technologie, by stworzyć wspólne rozwiązania dla budynków mieszkalnych i komercyjnych.

Junkers-Bosch otwiera salę szkoleniową pomp ciepła w Centrum Szkoleniowym w Warszawie

W nowej sali od początku marca br. Trenerzy Junkers-Bosch prowadzi będą szkolenia z instalacji i serwisu pomp ciepła dla instalatorów, serwisantów oraz partnerów handlowych, którzy chcą bliżej poznać produkty firmy. W nowej, bogato wyposażonej przestrzeni szkoleniowej zaprezentowane zostały najnowocześniejsze rozwiązania grzewcze wykorzystujące między innymi pompy ciepła marki Bosch.

Farmy wiatrowe PGE Energia Odnawialna z systemem wczesnego ostrzegania

PGE Energia Odnawialna, spółka z Grupy Kapitałowej PGE, pracuje nad stworzeniem systemu umożliwiającego wczesne przewidywanie wystąpienia stanów awaryjnych turbin wiatrowych. Rozwiązanie to przyczyni się do uzyskania znacznych oszczędności. Według wstępnych szacunków sięgać mogą one nawet 75 proc. środków finansowych, które spółka każdego roku traciła podczas przestojów oraz wydawała na niezbędne naprawy.

ABB oraz Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii podpisały umowę o strategicznej współpracy w obszarze nowych technologii

Celem tych działań jest m.in. przyspieszenie procesu wdrażania najnowszych metod produkcji w polskich przedsiębiorstwach i podwyższanie ich kompetencji w budowaniu nowoczesnej gospodarki opartej na innowacyjności.

 

Monika Ciosek

Redaktor GLOBEnergia