Masz firmę wykonawczą z branży OZE? Musisz to przeczytać!

Jesteś instalatorem pomp ciepła lub fotowoltaiki? A więc konkurs "Dobre praktyki w dobrych rękach" jest dla Ciebie! Pokaż światu swoje najlepsze realizacje!

Zdjęcie autora: Redakcja GLOBEnergia
Zdjęcie autora: Redakcja GLOBEnergia

Redakcja GLOBEnergia

Podziel się

Instalatorzy fotowoltaiki to prawdziwi czarodzieje! Potrafią zbudować system, który zamienia promienie słoneczne w energię elektryczną. To również specjaliści od rozwiązywania problemów i mistrzowie wspinaczki. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych, nawet jeśli oznacza to wspinaczkę po drabinie na dach budynku w samym środku upalnego lata.

Instalatorzy pomp ciepła to również bohaterowie naszych czasów, a w zwłaszcza minionego roku! Nie tylko potrafią zainstalować pompę ciepła. Dzięki tworzonym przez nich systemom poprawiają jakość życia, dokładają cegiełkę do ochrony środowiska i propagują efektywność energetyczną.

Weź udział w konkursie!

Montujesz pompy ciepła, rekuperatory, instalacje fotowoltaiczne? A może kolektory słoneczne? Masz projekty, którymi chcesz się pochwalić? Weź udział w konkursie: Dobre praktyki w dobrych rękach!

Mogą to być innowacyjne rozwiązania technologiczne, projekty społeczne lub edukacyjne, a także proste, ale skuteczne sposoby na zmniejszenie negatywnego wpływu naszych codziennych działań na otoczenie.

Pokaż nam swoje projekty, a my pokażemy je światu, branży i inwestorom. Udział w konkursie to doskonała okazja do tego, aby pokazać swoje umiejętności i zdolności oraz zainspirować innych do działania na rzecz lepszego świata.

Udział w konkursie to możliwość nawiązania nowych znajomości i wymiany doświadczeń z innymi osobami, które tak jak Ty, są zainteresowane dobrymi praktykami. Możesz poznać ludzi o podobnych zainteresowaniach, a może zyskać zaufanie i kolejnych klientów? 

Nie ważne którą dziedziną OZE się zajmujesz! Czy to pompy ciepła, energetyka słoneczna, rekuperacja – jeśli wykonałeś w ubiegłym roku ciekawe rozwiązanie – podziel się nim!

Zgłoś się już dziś!

Zgłoszenie do konkursu jest bardzo proste! Do 17 lutego 2023 roku, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy (tutaj) oraz wysłać zgłoszenie na adres mailowy: redakcja@globenergia.pl, w tytule maila pisząc „Dobre Praktyki w Dobrych Rękach – edycja 2023”.

W mailu należy zawrzeć opis przedsięwzięcia wraz z najważniejszymi informacjami takimi jak: krótki opis systemu i urządzeń, lokalizacja, orientacyjna data zamknięcia przedsięwzięcia.

Do maila należy dołączyć kilka zdjęć zgodnych z opisem. Jest to warunek konieczny zakwalifikowania referencji do konkursu!

Gala wręczenia wyróżnień odbędzie się 8 marca 2023 podczas Ogólnopolskiego Forum Pomp Ciepła i Technologii 2023 w Kielcach w strefie MIASTOZE redakcji GLOBENERGIA podczas Targów ENEX. 

Strona i regulamin konkursu: http://miastoze.pl/dobre-praktyki-w-dobrych-rekach/ 

Rejestracja: TUTAJ

Zobacz również