MiastOZE – odkryj miasto z energią na nowo!

Lubisz piesze wycieczki po miastach, gdzie na każdym kroku czai się nowa atrakcja? A może interesują cię odnawialne źródła energii i nowe, czyste technologie? Chciałbyś poznać tajniki ich pracy, a o szczegółach porozmawiać ze specjalistami? Odwiedź MiastOZE i zrób sobie wycieczkę po mieście pełnym energii, nowoczesnych technologii, produktów i ekspertów!

Zdjęcie autora: Redakcja GLOBEnergia

Redakcja GLOBEnergia

Już 8-9 marca 2023 roku zapraszamy do odwiedzania MiastOZE - miasta z energią, czyli strefy Targów ENEX w Kielcach. W naszym mieście możesz znaleźć wszystkie technologie pod jednym dachem, porozmawiać ze specjalistami i zobaczyć wszystkie najnowocześniejsze urządzenia dostępne na rynku odnawialnych źródeł energii! W tym roku Targi będą wyjątkowe - bo nie tylko jubileuszowe, ale również rekordowe! 7 hal wypełnionych po brzegi stoiskami firm, a każde z nich wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. 

Spośród nich ponad 30 znajdzie się w strefie MiastOZE Redakcji Globenergia, która na Targach pojawi się już po raz szesnasty! 

UWAGA! Wydarzenie jest BEZPŁATNE, a rejestracja obowiązkowa!

MiastOZE

MiastOZE to przede wszystkim miejsce spotkań. Stawiamy na spotkania branżowe oraz konsultacje inwestorów z wykonawcami i praktykami. W strefie wystawowej skupiamy wielu producentów i głównych dystrybutorów. Ofertę stoisk przygotowaliśmy specjalnie z myślą o zwiedzających, którzy poszukują konkretnych urządzeń i ekspertów będących w stanie udzielić im profesjonalnej pomocy. Najlepsi specjaliści będą gotowi do dyskusji, rozmów i porad, a także przeprowadzą ciekawe warsztaty i pokazy. Nie może zabraknąć również premier urządzeń! Wszystko to w energetyzującej i miłej atmosferze!

Jeśli masz w sobie coś z odkrywcy, w MiastoOZE możesz zagrać również w grę miejską z atrakcyjnymi nagrodami! To okazja, aby odwiedzić wszystkie nasze stoiska! Zwiedzając kolejne punkty możesz napotkać zagadkowe naklejki MiastOZE z sylabami. Skompletowane sylaby ułożą pytanie konkursowe. Tu liczy się najbardziej interesująca odpowiedź. Zachwyć nasze konkursowe jury i wygraj! O Grze Miejskiej dowiedz się więcej TUTAJ.

Czym jest więc MiastOZE? To wielka strefa wystawiennicza GLOBENERGIA podczas Targów ENEX! 

 • ponad 30 stoisk branżowych na blisko 2000 metrów kwadratowych
 • najbardziej znane światowe marki
 • premiery produktów
 • konkursy dla zwiedzających
 • bogata oferta konferencyjna

Poza stoiskami i konkursami zapraszamy też po ogromną dawkę wiedzy na dwa fora tematyczne: Forum Pomp Ciepła i Forum Solar+ - bezpłatne konferencje z bogatym programem merytorycznym. 

Tego wydarzenia nie można przegapić! Już dziś zapisz tę datę w kalendarzu! 8-9 marca 2023 - Kielce ul. Zakładowa 1.

Forum Pomp Ciepła

Forum Pomp Ciepła to najstarsza impreza branżowy pomp ciepła w Polsce! Odkąd zaczęliśmy ją prowadzić, wiele się w branży zmieniło. Dziś chyba już nikogo nie trzeba przekonywać, że pompy ciepła to technologia, która pozwala na maksymalnie ekologiczne, efektywne i tanie ogrzewanie. Rosnące zainteresowanie doskonale widać na liczbach! W 2022 roku sprzedano ponad 206 tys. pomp ciepła, a więc dwukrotnie więcej niż w 2021 roku! Popularność tych urządzeń rośnie, a my nadal mamy o czym dyskutować - z branżą i o branży. Czy 2023 rok również okaże się rekordowy? Jaki jest potencjał polskiego rynku pomp ciepła? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz już 8.03.2023 r. podczas Forum Pomp Ciepła! Oprócz tego w programie:

 • EKSPLOATACJA I WYMIANA DOŚWIADCZEŃ - Z ŻYCIA WZIĘTE
 • DEBATA PORT PC
 • PRODUKTY I TECHNOLOGIE
 • DEBATA FIRM WYKONAWCZYCH

OFICJALNA STRONA WYDARZENIA: https://miastoze.pl/forum-pomp-ciepla/

A gdy o Forum Pomp Ciepła mowa, nie może zabraknąć informacji o Konkursie “Dobre praktyki w dobrych rękach”. Jeśli jesteś instalatorem, montujesz pompy ciepła, rekuperatory, instalacje fotowoltaiczne lub kolektory słoneczne i chcesz się podzielić ciekawymi realizacjami, ten konkurs jest dla Ciebie!

Dowiedz się, jak wziąć udział TUTAJ.

Podczas Forum Pomp Ciepła odbędzie się gala finałowa konkursu Dobre praktyki w dobrych rękach, podczas której poznamy autorów najciekawszych instalacji.

Forum Solar+

Fotowoltaika w Polsce do tej pory odnosiła spektakularne sukcesy! W 2022 roku zmienił się jednak system rozliczeń, który przełożył się spadkiem zainteresowania wśród potencjalnych prosumentów. Co dalej z fotowoltaiką w Polsce? Jak firmy wykonawcze radzą sobie w rzeczywistości net-billingu? Czy przyszedł już czas na dynamiczny rozwój magazynów energii? A może nadchodzi czas instalacji komercyjnych? To tematy, na które warto rozmawiać! W programie Forum Solar+ znajdziesz więc:

 • Notowania cen instalacji PV z magazynami energii
 • Pierwszy rok net-billingu | zyski, straty, porównania.
 • Podsumowanie rynku fotowoltaicznego 2022 i perspektywy 2023.
 • Porażka prosumenta zbiorowego. Czy prosument lokatorski podzieli jego losy? Jakie wizje przed prosumentem wirtualnym? 
 • Co dalej z dotacjami do fotowoltaiki?
 • Przegląd nowości rynkowych 2023

Na Solar+ widzimy się już 9.03.2023 r.!

OFICJALNA STRONA WYDARZENIA: https://miastoze.pl/forum-solar/

Musisz tam być!

Czasu coraz mniej, więc zarejestruj się już dziś i zaplanuj podróż do Kielc! Przed nami dwa ciekawe dni zwiedzania MiastOZE. Ulice, uliczki, aleje i fora to okazja do poznania technologii energooszczędnych, wzięcia udziału w pokazach urządzeń oze, warsztatach oraz pokazach live. Wszystko pod jednym dachem Targów Enex, w Mieście OZE i w energetyzującej atmosferze, którą zapewnia redakcja GLOBEnergia. Zapraszamy już 8-9.03.2023 r. do Kielc. MiastOZE można zwiedzać bezpłatnie, jednak wymagana jest uprzednia rejestracja. 

MiastOZE

GDZIE: Kielce, Targi Kielce S.A. ul. Zakładowa 1

KIEDY: 8-9.03.2023 r.

OFICJALNA STRONA WYDARZENIA: http://miastoze.pl/

DO ZOBACZENIA!