27 lutego, na Arenie MiastOZE zaprezentowano pompę ciepła Ecodan QUHZ oraz centralę rekuperacyjną Lossnay VL 350.

Premiera urządzeń Mitsubishi Electric na Arenie MiastOZE

Ecodan QUHZ

Ecodan QUHZ to nowoczesne urządzenie wysokotemperaturowe, wykorzystujące CO2 jako naturalny czynnik chłodniczy. Świetnie współpracuje z odbiornikami niskotemperaturowymi, nadaje się zarówno do domów wolnostojących jak i mieszkań. Jako urządzenie ekologiczne spełnia wymogi programu Czyste Powietrze, idealnie też nadaje się do nowobudowanych domów według norm WT 2021.

Centrala rekuperacyjna Lossnay VL 350

Centrala rekuperacyjna Lossnay VL 350 to absolutny hit produktowy. Jest to całkowicie nowe urządzenie wprowadzane na rynek europejski, zgodnie z wszystkim obowiązującymi w Europie standardami. Urządzenie charakteryzuje się wysoką efektywnością odzysku temperatury, wyjątkowo cichą pracą i wyposażone jest nowym, czytelnym sterownikiem charakteryzującym się dużą funkcjonalnością już w standardzie. Urządzenie wyposażone jest w wymienne filtry przeciwsmogowe PM 2.5.

Urządzenia przyjazne dla środowiska!

Obydwa urządzenia charakteryzuje wysoki poziom przyjazności dla środowiska oraz funkcjonalności, dzięki czemu są łatwe w obsłudze i nieinwazyjne.

Jak zapowiadają przedstawiciele Mitsubishi Electric, pompa ciepła Ecodan QUHZ dostępna będzie na polskim rynku od kwietnia, a centrala Lossnay VL 350 na przełomie sierpnia i września.

Więcej informacji już wkrótce!

Więcej o obydwu produktach już wkrótce na łamach Globenergia!

Bartłomiej Świderek

Manager ds. Rozwoju/Wiceprezes Zarządu GLOBEnergia Sp. z o.o.