Moc Hybrydy z Viessmann!

Podczas nadchodzących targów Instalacje w Poznaniu, firmy wykonawcze będą miały okazję rozbudować swoje portfolio o dodatkowe umiejętności, a inwestorzy poznają możliwości, jakie stwarza technologia fotowoltaiczna i pompy ciepła!
Po raz kolejny, uczestnicy targów będą mieli okazję wzięcia udziału w warsztatach Moc Hybrydy! To energetyzujące spotkanie w postaci warsztatów oraz prezentacji, prowadzonych przez specjalistów z branży techniki grzewczej i fotowoltaicznej.

Wydarzenie organizowane jest przez redakcję GLOBEnergia, a specjaliści firmy Viessmann mocno zasilą grono ekspertów!

Warsztaty Moc Hybrydy
DATA: 24 kwietnia 2018 (wtorek) godz. 11:00-14:00
Miejsce: Pawilon 5A, stoisko nr 22
Miniwarsztaty Moc Hybrydy
DATA: 23 kwietnia 2018 (poniedziałek) – godz. 11:00-13:00

Specjalnie dla zwiedzających, specjaliści przygotowują pokazy i wykłady na temat typowego zużycia energii elektrycznej przez pompy ciepła. Pokażą jak techniczne połączyć pompę ciepła z instalacją fotowoltaiczną! Pokażą rozwiązania zwiększające autokonsumpcję energii oparte o optymalizację pracy urządzeń. Pokażą możliwości wykorzystania fotowoltaiki w technice grzewczej.

To jeszcze nie wszystko! Podczas warsztatów Moc Hybrydy przeprowadzone zostanie szkolenie na temat Certyfikacji NO SMOG, a w ramach szkolenia m. in. ocena i klasyfikacja budynków oraz źródeł ciepła ze względu na emisję zanieczyszczeń do powietrza oraz weryfikacja urządzeń grzewczych i ciepła systemowego w zakresie emisji zanieczyszczeń do powietrza.
Viessmann na III Branżowym Forum Fotowoltaicznym (BFF)
Ponad 12,5 tysiąca nowych mikroinstalacji PV w Polsce w 2017 roku – takie dane płyną z raportu SBF POLSKA PV! To oczywiście pozytywne informacje! Sytuacja na rynku nie do końca jest jednak taka kolorowa!

III Branżowe Forum Fotowoltaiczne z udziałem Viessmann

DATA: 25 kwietnia 2018r. START: 10:45
MIEJSCE: Pawilon nr 6, Sala konferencyjna nr 60

Przegląd technologii oraz wyzwania dla branży to ważne tematy do dyskusji podczas kwietniowego III Branżowego Forum Fotowoltaicznego 2018 w Poznaniu. Specjaliści Viessmann wezmą udział w tym spotkaniu i przedstawią możliwości łączenia fotowoltaiki z instalacjami pomp ciepła. Pokażą również praktyczne aspekty współpracy systemów grzewczych z fotowoltaiką.

Stoisko Viessmann

Aktywny udział w Warsztatach i prelekcjach to nie wszystko! Viessmann zaprasza tradycyjnie również na stoisko na targach INSTALACJE 2018 – Hala 5, Sektor C, Stoisko 84.

To jedyne wydarzenie skierowane do branży instalacyjno-grzewczej w Polsce. Poznacie tam aktualne trendy i nowości firmy Viessmann a na instalatorów czeka moc atrakcji! Bezpłatne wejściówki do odebrania u naszych Doradców Handlowych lub kierowników przedstawicielstw.

Viessmann Polska

Producent systemów grzewczych, przemysłowych i chłodniczych