Zapraszamy do zapoznania się z promocją oferowaną przez firmę Viessmann. Zamawiając przegląd gwarancyjny, profesjonalne badanie jakości wody gratis. 


Promocja trwa od 18 sierpnia 2015 do 30 września 2015.


Przygotuj się na sezon grzewczy!
Wakacje za nami i czas pomyśleć o instalacji grzewczej. Teraz warto wykonać przegląd, by przygotować się i czuć się bezpiecznie w sezonie grzewczym. Teraz dodatkowo bezpłatnie zbadamy jakość Twojej wody.

Jeśli chcemy, by urządzenia grzewcze służyły jak najdłużej, a ich eksploatacja była bezpieczna – wykonujmy przeglądy raz do roku. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie zachować urządzenie w dobrym stanie. W trakcie eksploatacji urządzenia się zanieczyszczają (kurz, kamień) i wymagają regularnej konserwacji. Ma to istotne znaczenie dla prawidłowego działania i kosztów zużycia paliwa.
Chcąc utrzymać kocioł jak najdłużej w dobrym stanie i oszczędzić na serwisach, lepiej zadbać o jego prawidłową eksploatację.
 
Dlaczego warto wykonywać badanie jakości wody?
Pijemy ją, gotujemy i pierzemy w niej, używamy do sprzątania i ogrzewania mieszkania. Woda – jest niezbędna do życia!
Dobra i czysta woda to taka, która spełnia wymogi normy i nie przysparza kłopotów użytkownikom. Niestety, nie każdy może się nią cieszyć! Zbyt duże stężenie manganu w wodzie może powodować przyspieszone zużycie urządzeń grzewczych: kotłów, piecyków, bojlerów, a także grzałek w pralkach, czajnikach czy zmywarkach.
Zadbaj o jakość wody! Zamawiając przegląd urządzeń grzewczych otrzymujesz gratis profesjonalne badanie jakości wody i niezobowiązującą ofertę i specjalne warunki na stację uzdatniania wody.
Źródło: Viessmann