Nagroda GLOBENERGIA – Trendy Energetyczne i Budowlane

Energetyka nie od dziś jest istotnym elementem gospodarki naszego kraju. Jednakże do tej pory w historii nowoczesnej jeszcze nigdy tak wiele od niej nie zależało. O energii trzeba więc rozmawiać, a okazją do tego są Trendy Energetyczne - najbardziej wyczekiwane wydarzenie branżowe w 2022 roku. Trendy Energetyczne to możliwość poruszenia najgorętszych tematów w branży OZE. To również możliwość posłuchania ekspertów i spotkania się z nimi na żywo, a także wskazania osobowości i firm, które mają na energetykę realny wpływ i dzięki którym transformacja energetyczna ma szansę zostać zrealizowana. Dzięki nim świat pozostawiony przyszłym pokoleniom może stać się lepszy.

Zdjęcie autora: Redakcja GLOBEnergia

Redakcja GLOBEnergia

Podziel się

V Trendy Energetyczne i cały 2022 rok, to także szczególny czas dla Redakcji GLOBENERGIA! W tym roku świętujemy 15-lecie naszej działalności! To również okazja do tego, by uhonorować tych, którzy są z nami od lat i wyróżniają się na wielu polach.

Nagroda samorządowa Trendów

Za promowanie budownictwa efektywnego energetycznie, za wsparcie samorządów w zakresie edukacji o odnawialnych źródeł energii Samorządową nagrodę Trendów otrzymał Kazimierz Barczyk, współtwórca i przewodniczący Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Małopolski oraz Federacji Regionalnych Związków Gmin i Powiatów RP.

Wyróżnienie Webinarowej Środy

Webinarowa Środa to tygodniowe spotkania ekspertów z instalatorami, projektantami i klientami, podczas których dzielą się wiedzą i doświadczeniem oraz na żywo odpowiadają na pytania. Dla nas to spotkanie pełne wiedzy, inspirujące nas, jako redaktorów do podnoszenia coraz to nowych tematów. Formuła tych spotkań wpisała się idealnie w potrzeby odbiorców, a każdy kolejny webinar zaskakuje liczbą pytań i frekwencją. Z tej okazji redakcja GLOBENERGIA wyróżniła ekspertów, którzy prowadzą Webinarowe Środy w wyjątkowy sposób. Laureatami Webinarowej Środy w 2022 roku zostali:

  • Stanisław Glodny Panasonic - za największą frekwencję na webinarach
  • Kamil Rdzanek Immergas - za najwięcej pytań i najbardziej rzeczowe odpowiedzi
  • Adam Minikowski NIBE - za charyzmę, unikalny sposób prowadzenia webinarów i przystępny sposób przekazywania wiedzy

Gratulujemy i dziękujemy, za obecność podczas gali rozdania wyróżnień.

Wyróżnienie GLOBENERGIA w kategorii FILMOWA REFERENCJA Z POLSKI 2022

Posiadanie własnego studia zdjęciowe to wielka wygoda, przyjemność i wielkie zobowiązanie, ale nie oznacza to, że zamykamy się w jego ścianach. Wręcz przeciwnie. 

Nasze kamery wraz z redaktorami i operatorami przemierzają Polskie drogi w poszukiwaniu ciekawych referencji wykorzystujących OZE, jak i też przyjmując zaproszenia do wyjątkowych osób, którym systemu oparte na odnawialnych źródłach energii przynoszą korzyści finansowe i użytkowe. 

Ten rok był dla nas pod tym względem bardzo intensywny. Wiele planów zdjęciowych utkwiło nam w pamięci, ale jeden był dla nas wyjątkowy. Wyróżnienie, w kategorii Filmowa Referencja ROKU GLOBENERGIA powędrowało do marki Panasonic, za organizację drugiej wizyty z kamerą u Dawida Kubackiego, który od roku posiada w domu pompę ciepła. 

Wyróżnienie GLOBENERGIA za działania edukacyjne

Redakcja GLOBENERGIA z przyjemnością obserwuje wszelkiego rodzaju kampanie i działania edukacyjne Partnerów. W tym roku, na redakcyjne uznanie zasłużyła kampania edukacyjna marki SOLAREDGE za kampanię edukacyjną pt. “Anna łapie słońce”. 

Gratulacje GLOBENERGIA z okazji Jubileuszy Partnerów 

Jako Jubilaci, składamy serdecznie gratulacje dla firm, które w tym roku również świętują!

Serdeczne gratulacje dla 

  • Galmet sp. z o.o. Sp.k. z okazji 40-lecia działalności marki
  • Viessmann Polska z okazji 30-lecia działalności marki w Polsce
  • Immergas Polska z okazji 25-lecia działalności marki w Polsce
  • Fronius Polska Solar Energy z okazji 10-lecia działalności marki w Polsce

Wieczór branżowy Trendów Energetycznych i Budowlanych, połączony z Jubileuszem Redakcji GLOBENERGIA był dla nas czasem pełnym wspomnień i wzruszeń. 

Dziękujemy za liczne przybycie oraz za wspaniałą atmosferę w tak ważnym dla nas okresie.

Zdjęcie autora: Redakcja GLOBEnergia

Redakcja GLOBEnergia