Dzieje się na GreenPower

Corab jako lider w branży fotowoltaicznej został zaproszony do udziału w trzech imprezach targowych, które obywają się jednocześnie od 23 do 26 kwietnia w halach Międzynarodowych Targów Poznańskich. Na targach stoisku na targach GreenPower pokażą m.in. swoje konstrukcje dedykowane na farmy fotowoltaiczne oraz dachy płaskie. Pierwszy raz w Polsce będzie prezentowany falownik SolarEdge do rozwiązań komercyjnych SE50K, który wykorzystuje technologię synergii.

Co zobaczymy na targach Instalacje?

Na stoisku nie zabraknie systemów fotowoltaicznych Corab na dachy płaskie i skośne. Olsztyński producent konstrukcji wraz z Partnerami pokaże również inteligentne systemy zarządzania urządzeniami elektrycznymi w domu. Również tutaj pierwszy raz w Polsce będzie można zobaczyć kolejny nowy falownik SolarEdge, który niebawem będzie dostępny w sprzedaży. Sprzęt przeznaczony do zarządzania małymi instalacjami, które składają się z 4-8 modułów fotowoltaicznych.

Co jeszcze się wydarzy?

  1. Eltrox & Corab na targach Securex – Anteny satelitarne i systemy fotowoltaiczne produkcji Corab będzie można również zobaczyć na stoisku firmy Eltrox podczas targów Securex.
  2. Branżowe Forum Forowoltaiczne organizowane przez Globenergię podczas, którego również wystąpi wspomniany producent systemów.
  3. Moc hybrydy to warsztaty w ramach targów Instalacje, gdzie Corab będzie pokazywać dobre praktyki prawidłowego montażu instalacji fotowoltaicznych.

Corab

Polski producent systemów mocowań modułów fotowoltaicznych