Dziękujemy za udział w XXIII Forum Energia w Gminie, które odbyło się w Katowicach w Górnośląskim Parku Przemysłowym 8 czerwca 2017 r.

Cykl spotkań Energia w Gminie to ogólnopolski program spotkań branżowych skierowany do przedstawicieli władz lokalnych: burmistrzów, wójtów, prezydentów miast, działów ochrony środowiska, zamówień publicznych i inwestycji. Program obejmuje tematy dotyczące szeroko pojętej efektywności energetycznej, niskiej emisji, inwestycji energooszczędnych oraz źródeł finansowania.

Na spotkaniu przedstawiono takie tematy jak budynki energooszczędne i ich codzienna eksploatacja, systemy grzewcze dla budynków już istniejących, nowoprojektowanych i w fazie termomodernizacji. Mówiono także o elektromobilności, bezpieczeństwie instalacji PV. Na koniec poruszono tematy dotyczące prawa i finansów związanych z procesem inwestycyjnym w budownictwie, inwestycjami samorządowymi. Na koniec omówiono problem niskiej emisji i sposobami walki z nią. Całą relację z wydarzenia może przeczytać tutaj.

 

Galeria: