NIBE świętuje 40 lat pomp ciepła! Firma rusza w trasę ROADSHOW i ogłasza KONKURS

Już wkrótce NIBE rusza w wyjątkową trasę NIBE ROADSHOW, podczas której zaprezentuje swoje urządzenia, opowie o nowościach produktowych oraz poprowadzi prelekcje nt. systemów grzewczo-chłodzących i nie tylko. Na odwiedzających czeka mnóstwo gadżetów, upominków i voucherów na zakup pomp ciepła!

Zdjęcie autora: NIBE

NIBE

Producent pomp ciepła

Firma rusza w trasę 13-go kwietnia 2022 roku, a odwiedzi miasta takie jak: Wrocław, Łódź, Bydgoszcz oraz Poznań. 

40 lat pomp ciepła

Minęło 40 lat od wyprodukowania pierwszej pompy ciepła NIBE. Przez te wszystkie lata producent zbierał cenne doświadczenie i udoskonalał swoje produkty. Dzięki temu dziś znajduje się w czołówce sprzedaży pomp ciepła nie tylko w Polsce, ale również w Europie. Jest to powód do świętowania! Z tej okazji firma się rozpędza, rusza w NIBE ROADSHOW i ogłasza…    

KONKURS „40 LAT NIBE”

Budujesz dom i zastanawiasz się nad źródłem ciepła? Chciałbyś wymienić swój stary kocioł na nowe, ekologiczne i energooszczędne urządzenie NIBE? A może od lat jesteś zadowolonym użytkownikiem pompy ciepła NIBE i marzysz o rozbudowie swojego systemu grzewczego o system fotowoltaiczny? Opowiedz o tym i weź udział w KONKURSIE „40 LAT NIBE ”

Nibe konkurs

ZASADY KONKURSU:

KIEDY?

Zgłoszenia można wysyłać od 02.03.2022 do 31.05.2022.

DLA KOGO?

Konkurs skierowany jest do wszystkich aktualnych użytkowników pomp ciepła NIBE oraz wszystkich tych, którzy marzą o pompie ciepła w swoim nowo budowanym lub istniejącym domu. Konkurs zostanie rozstrzygnięty w dwóch kategoriach: MAM POMPĘ CIEPŁA oraz CHCIAŁBYM MIEĆ POMPĘ CIEPŁA.

CO ZROBIĆ, ABY WYGRAĆ?

Wejdź na stronę producenta, wypełnij poprawnie formularz konkursowy i opisz: dlaczego pompa ciepła, a nie inne urządzenie grzewcze? Jakie są Twoje wrażenia z użytkowania pompy ciepła? Dlaczego pompa ciepła to dobry wybór do Twojego nowego domu? Nagrodzone zostaną najbardziej kreatywne, pomysłowe zgłoszenia! Do wygrania jest pompa ciepła lub system fotowoltaiczny! Regulamin konkursu oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie szwedzkapromocja.pl.

Materiał promocyjny