Wyjątkowe zainteresowanie!

Nowa seria modułów fotowoltaicznych od AE Solar spotkała się z dużym zainteresowaniem u docelowych odbiorców. Zamówienia w przedsprzedaży rozpoczęły się nawet wcześniej niż planowano! Nowa seria modułów wyróżnia się spośród innych produktów AE Solar unikalnymi cechami konstrukcyjnymi, zwiększoną mocą i najwyższą wydajnością.

Cieszę się, że mogę podzielić się wiadomością o naszej nowej serii modułów Thunder. Niezależnie od wyzwań 2020 roku, energia odnawialna jawi się jako początek optymizmu na rzecz lepszej, czystszej przyszłości. Przez ostatni rok, razem z międzynarodowym zespołem ciężko pracowaliśmy nad rewitalizacją naszej marki i portfolio. AE Solar skupiło się na rozwijaniu asortymentu zgodnie z potrzebami rynku i naszych klientów. – mówi założyciel i dyrektor generalny AE Solar – Alexander Maier

Potrzeby klientów na pierwszym miejscu!

Nowa seria modułów od AE Solar, jest odpowiedzią na oczekiwania klientów. To wysokowydajne i bardzo eleganckie moduły.

Opracowaliśmy wyjątkowo wydajny i stabilny moduł Thunder. Nowa seria gwarantuje więcej mocy i większe oszczędności! Nasze produkty zawsze muszą zaspokajać potrzeby klientów! Zawsze będziemy kierować naszą produkcję i obsługę uwzględniając potrzeby konsumenta. – mówi założyciel i dyrektor generalny AE Solar – Alexander Maier

AE Solar to niemiecka marka TIER 1. To producent modułów PV, który udowodnił, że jest dynamiczny i postępowy, pozycjonując się jako jedna z wiodących prywatnych firm w Niemczech. Od momentu powstania w 2003 roku firma ciężko pracuje i stale się rozwija, poszerzając portfolio i umacniając swoją obecność na rynkach międzynarodowych. Obecnie AE Solar działa w ponad 95 krajach. Jednocześnie, międzynarodowy zespół stara się dostarczać innowacyjne produkty i rozwiązania w branży PV.

Firma AE Solar jest zaangażowana w maksymalizację wartości swoich modułów fotowoltaicznych oraz pozostanie zaufanym i niezawodnym globalnym dostawcą energii. Łączna moc produkcyjna AE Solar wynosi obecnie ponad 2,5 GW rocznie.

ae solar

alternative energy