Nowa forma rozmów o fotowoltaice! Dołącz do świata ekspertów i praktyków podczas PVCON 2020!

Zdjęcie autora: Redakcja GLOBEnergia

Redakcja GLOBEnergia

mikroinstalacje PV

W pierwszym kwartale 2020 roku przybyło łącznie ponad 42 tysiące nowych mikroinstalacji odnawialnych źródeł energii, z czego zdecydowaną większość stanowiły instalacje fotowoltaiczne. Ich łączna moc zainstalowana przekroczyła 300 MW. To dowód na to, że mimo pandemii droga w stronę OZE i zasilania Polski ze słońca nie ustaje.

Właśnie dlatego i my nie stajemy w miejscu i nie odwołujemy redakcyjnych wydarzeń. Zmieniamy jedynie ich formę! Kongres fotowoltaiczny PVCON odbędzie się już 9-10 czerwca 2020 roku w formie ONLINE i będzie emitowany na YouTubie, Facebooku i na stronie www: https://pvcon.pl/

Kongres Fotowoltaiczny PVCON

Panująca pandemia to nie wszystko. Wciąż jako społeczeństwo musimy dążyć do tego, by niwelować postępujące zmiany klimatyczne. Jednym z rozwiązań w tej nierównej walce jest rozwój fotowoltaiki.

Ponad czterokrotne wzrosty ilości montowanych instalacji, zmiany w prawie i technologiach, finansowanie inwestycji – to bardzo ważne tematy dla całego biznesu fotowoltaicznego i dobre tematy do rozmów! Szczególnie ważnym tematem jest jakość samych instalacji oraz zagadnienia ochrony przeciwpożarowej.

W związku z tym, serdecznie zapraszamy na Kongres Fotowoltaiczny PVCON 2020, na którym poruszymy tematy związane z bezpieczeństwem instalacji PV i uzgodnieniami projektów PV z rzeczoznawcami ds. ochrony przeciwpożarowej. Pokażemy jak, z kim i w jakim trybie prowadzić takie uzgodnienia. Pokażemy sposoby zakupu energii elektrycznej z instalacji fotowoltaicznych. Pochylimy się nad zasadami BHP na instalacjach fotowoltaicznych oraz przeanalizujemy trendy technologiczne - standardy ogniw i modułów oraz użyteczności falowników. Podczas rozmów nie może zabraknąć głosu branży, która opowie o tym, jak poradziła sobie z pandemią koronawirusa. Przeanalizujemy realia kredytów na fotowoltaikę oraz modele wsparcia - te obecne i te oczekiwane.

Szczegółowy program wydarzenia sprawdź TUTAJ

Kongres Fotowoltaiczny PVCON 2020 ONLINE to JEDYNE TAKIE WYDARZENIE W BRANŻY - nowoczesna forma, wyjątkowa oprawa, najistotniejsze tematy, ciekawi goście!
9 czerwca zapraszamy na streaming na żywo i sesje kongresowe. 10 czerwca polecamy serię webinarów z profesjonalistami.

Rejestracja

Udział w kongresie PVCON 2020 jest bezpłatny. Osoby zainteresowane mogą zarejestrować się TUTAJ w celu otrzymania materiałów kongresowych i aktualnych informacji na temat wydarzenia.

Publiczność Kongresu Fotowoltaicznego PVCON 2020 rośnie w siłę. Liczba zgłoszonych uczestników przekroczyła już 700 osób! Ty też nie przegap naszego wydarzenia live i bądź z nami online 9 czerwca!

Dowiedz się więcej!

Aby dowiedzieć się więcej na temat Kongresu Fotowoltaicznego PVCON zapraszamy na oficjalną stronę wydarzenia: TUTAJ

Zapraszamy również do dołączenia do wydarzenia na Facebooku!

Zobacz również