Informacje branżowe Informacje branżowe

Nowa marka na polskim rynku fotowoltaicznym

Zdjęcie autora: Redakcja GLOBEnergia

Redakcja GLOBEnergia

ogniwa fotowoltaiczne

“Zaczynamy działalność Peimar na rynku polskim, ponieważ widzimy duży potencjał w naszej branży w tym regionie i proponujemy tutejszym firmom sprawdzone produkty na wielu rynkach w rozsądnej ofercie cenowej” – mówi Juan Romera Wade, Dyrektor Rozwoju Peimar w Europie, włoskiego producenta modułów fotowoltaicznych, który rozpoczyna swą działalnośc w Polsce.

Peimar, włoska firmą specjalizująca się w badaniach, projektowaniu i produkcji wysokowydajnych modułów fotowoltaicznych, nagrodzona niedawno Top Brand PV 2020 na rynku hiszpańskim. Obecna m.in na w Wielkiej Brytanii, USA, Australii, RPA, Holandii czy Francji firma rozpoczyna również działalność na polskim rynku, który jest jednym z dynamiczniejszych w Europie. Jak podkreslają przedstawiciele nowej marki jej sukces biznesowy opiera się na prawdziwej pasji do energii odnawialnej i ekologicznego stylu życia, jak również na dużym doświadczeniu, wiedzy i kompetencji na rynkach międzynarodowych.

Jak mówi Maria Kaczmarczyk, menadżer firmy na rynku polskim, Peimar stał się uznaną marką i wiodącym lokalnym europejskim producentem w dziedzinie fotowoltaiki i odpowiada na aktualne potrzeby branży fotowoltaicznej w Polsce.

/Bart/