Nowe moduły od Bruk-Bet Fotowoltaika – Half-Cut serii Perfect Edge

Zdjęcie autora: Bruk-Bet PV

Bruk-Bet PV

Dystrybutor urządzeń dla fotowoltaiki

Nowy produkt na polskim rynku PV

Produkty Bruk-Bet Fotowoltaika cieszą się uznaniem klientów ze względu na wysoką jakość wykonania, solidność i niezawodność oraz bezpieczeństwo jakie daje polska gwarancja. W tym roku producent z Tarnowa został ponadto wyróżniony nagrodą „Teraz Polska”, dołączając tym samym do grona uhonorowanych, polskich firm budujących przewagę konkurencyjną w oparciu o innowacje technologiczne oraz najwyższej jakości produkty i usługi.

W ostatnich latach Bruk-Bet Fotowoltaika umacnia swoją pozycję na rynku zwiększając potencjał wytwórczy oraz poszerzając portfolio produktów. W połowie tego roku marka uruchomiła kolejną linię produkcyjną z wykorzystaniem technologii multibusbar na całych oraz połówkowych ogniwach PV z niezależną stacją cięcia laserem. Co tym samym wyróżnia serię Perfect Edge z pośród innych produktów dostępnych na rynku.


Linia produkcyjna w firmie BRUK-BET FOTOWOLTAIKA, otwarcie nowej linii produkcyjnej do wytwarzania modułów w technologii Half-Cut (Źródło: BRUK-BET FOTOWOLTAIKA)

Moduły Perfect Edge Full Black (Źródło: BRUK-BET FOTOWOLTAIKA)

O nowej serii modułów  od BRUK-BET FOTOWOLTAIKA

Nowa seria modułów fotowoltaicznych od firmy Bruk-Bet to linia monokrystalicznych modułów PV wytwarzanych w technologii krzemowej z ogniwami typu PERC oraz PERT ze zwiększoną liczbą wiązek przewodzących (busbarów) – od dziewięciu do dwunastu. Ponad standardową ofertę modułów, marka oferuje również moduły serii Perfect Edge Duo zbudowane z dwóch tafli szkła oraz ogniw bifacjalnych, które pozwalają na generowanie energii elektrycznej z tylnej powierzchni modułu.

Wersja Duo coraz częściej znajduje zastosowanie w projektach PV o prostopadłym posadowieniu modułu do gruntu oraz niestandardowych rozwiązaniach architektonicznych.
Autonomiczna stacja do cięcia ogniw z zastosowaniem procesu niskotemperaturowego (thermal stress less) gwarantuje najwyższą precyzję cięcia, a tym samym jakość wykonania. Podobnie jak w innych seriach produktowych polskiego producenta moduły Perfect Edge posiadają antyrefleksyjną powłokę na szkle (ARC), która powoduje większą absorbcję światła. Ponadto poddawane są potrójnemu 100% testowi elektroluminescencyjnemu, który potwierdza zastosowanie krzemu najwyższej jakości – 9N oraz wyklucza istnienie mikropęknięć struktury ogniw.

Zastosowane w serii Perfect Edge rozwiązania gwarantują ciągłość najwyższej jakości modułów PV produkowanych przez Bruk-Bet Fotowoltaika, przy jednoczesnym podwyższeniu ich mocy jednostkowych oraz sprawności, co zgodne jest ze światowymi trendami w produkcji modułów fotowoltaicznych.

Dodatkowo swoim Klientom marka oferuje wydłużony czas trwania gwarancji, tzw. „Tarczę Gwarancyjną” na moduły PV. Bieg gwarancji liczony jest od daty zakończenia montażu instalacji, nie natomiast od daty produkcji modułów, co jest częstą praktyką na rynku. Dzięki sieci akredytowanych firm instalacyjnych darmowa gwarancja produktowa sięga nawet 20 lat a gwarancja na moc modułów 25 lub 30 lat w zależności od technologii zastosowanych ogniw.

Polski producent do każdej instalacji przekazuje certyfikat gwarancyjny opatrzony podpisem Autoryzowanego Partnera lub Partnera marki Bruk-Bet Fotowoltaika.


 Realizacje na modułach BRUK-BET FOTOWOLTAIKA (Źródło: BRUK-BET FOTOWOLTAIKA)

Nowe produkty od sierpnia w dystrybucji

Bruk-Bet Fotowoltaika odpowiada swoją nową ofertą na potrzeby prężnie rozwijającego się rynku PV w Polsce. Przedstawiona powyżej seria składa się z nowoczesnych paneli fotowoltaicznych o wysokiej wydajności i wytrzymałości. Wszystkie moduły firmy Bruk-Bet są produkowane w Polsce, dzięki czemu producent gwarantuje szybką realizację oraz najwyższą jakość urządzeń potwierdzoną pełną dokumentację techniczną - flash listą oraz zdjęciami z EL testera.

Moduły polskiego producenta będą dostępne od sierpnia w dystrybucji firmy Bruk-Bet PV (bbpv.pl). W celu zakupu można skorzystać z Platformy Sprzedażowej dostępnej online na https://kalkulator.bbpv.pl lub skontaktować się z Działem Obsługi Klienta – biuro@bbpv.pl.

.

Zobacz również