Aktualności Aktualności

Nowy moduł LONGi w technologii OVERLAP dostępny w KENO

Zdjęcie autora: Keno

Keno

Moduł z serii OPH, skonstruowany został z nakładających się wzajemnie ogniw. Taka budowa pozwala na zwiększenie powierzchni czynnej modułu, przy jednoczesnym zwiększeniu jego efektywności. Kolejną zaletą technologii OVERLAP jest uzyskanie korzystniejszych współczynników temperaturowych, które kształtują się na poziomie -0,286%/C dla Voc i -0,370%/C Pmax, co bezpośrednio przekłada się na zwiększenie uzysków w gorące letnie dni, kiedy dostępność energii słonecznej jest największa.

OVERLAP w KENO

W czerwcowej ofercie KENO znajdzie się moduł Longi LR6-60OPH-345M. Wykonany
w technologii OVERLAP, Low LID Mono PERC. Produkt dostępny jest z 25-letnią gwarancją liniowej mocy wyjściowej oraz 12-letnią gwarancją na materiały i użytkowanie. Charakteryzuje się mocą 345W i sprawnością 19,7%. Dodatkowym atutem jest zagwarantowana dodatkowa tolerancja mocy (0~+5W).

Nie zabraknie również wersji LR6-60OPH-350M. Moduł o mocy 350W oraz sprawności 20% z czarną ramą oraz białym backsheetem oprócz estetycznego wyglądu objęty jest również tą samą gwarancją, co wersja 345W. W związku z dużym zainteresowaniem powyższych modułów KENO zadbało o ich dostępność w swoim magazynie. Dzięki temu klienci będą mieli dostęp do 20MW wersji 350W oraz 4,5MW 345W, co daje łącznie ponad 68,5 tys. sztuk!

Produkty objęte przedłużoną promocją na koszty dostawy towaru, przy zamówieniu przez platformę B2B Keno.

https://globenergia.pl/nowa-polska-marka-w-ofercie-keno/