Mając na uwadze najwyższą jakość biznesową wydarzenia, a także wsłuchując się w głosy wystawców, stowarzyszeń oraz pozostałych partnerów, Grupa MTP podjęła decyzję o przełożeniu terminu Międzynarodowych Targów Instalacyjnych INSTALACJE na 26-28 kwietnia 2021 r.

Zawsze dokładamy najwyższych starań, by organizowane przez nas wydarzenia przynosiły ich uczestnikom maksymalne korzyści biznesowe. Jesteśmy przekonani, że organizacja targów w terminie kwietniowym pozwoli jeszcze bardziej podnieść merytoryczną jakość wydarzenia i przyczyni się do obecności większej liczby specjalistycznych zwiedzających – mówi dyrektor Targów INSTALACJE Mateusz Szymczak.

Cały zespół organizacyjny serdecznie dziękuje wszystkim za merytoryczne wsparcie, pomoc i zaangażowanie w organizację INSTALACJI. Zespół głęboko wierzy, że nowy termin będzie odpowiednim czasem na organizację targów, które angażują tak liczne grono profesjonalistów. Zapewnia także, że dołoży wszelkich starań, by do kolejnej edycji INSTALACJI stworzyć jeszcze ciekawszy program, oferty handlowe i platformy nawiązywania nowych relacji biznesowych.

Zespół organizacyjny targów INSTALACJE

Redakcja GLOBEnergia