Obniżka cen energii w Warszawie

Zdjęcie autora: Redakcja GLOBEnergia

Redakcja GLOBEnergia

Jako pierwsza spółka energetyczna w Polsce RWE obniża ceny taryfowe energii ok. 900 tys. klientów indywidualnych. Spółka świętuje w ten sposób 10 lat działalności na polskim rynku. Dzięki specjalnej ofercie klienci RWE będą mogli zyskać dalsze znaczące oszczędności, w sumie nawet 800 kWh. RWE wprowadza również specjalną, jubileuszową ofertę o nazwie „Tańsze Gniazdko”, która pozwoli na uzyskanie dalszych oszczędności w opłatach za energię elektryczną.

Aktualni klienci korzystający z taryfy G RWE będą mogli wybrać spośród trzech wariantów nowego produktu na lata 2014, 2015 i 2016, w ramach których otrzymają upust od obowiązującej taryfy odpowiednio o 2,3 lub 4 proc oraz paczkę energii gratis. Komunikację oferty wspiera kampania reklamowa „Tańszy prąd w Twoim gniazdku”. opracowana we współpracy z agencją TBWA oraz domem mediowym Equinox. Kampania potrwa od 16 maja do 30 czerwca. Jest skierowana do mieszkańców Warszawy. 

„RWE w Polsce jest obecne od 10 lat. W tym czasie zainwestowaliśmy 4,7 mld PLN, m.in. w zakup STOEN, modernizację sieci energetycznej w Warszawie, obsługę klienta oraz budowę elektrowni wiatrowych. Stawiamy na konkurencyjność, innowacyjność oraz jak najlepsze rozumienie kierunków rozwoju branży oraz oczekiwań klientów. Rynkowe podejście, jest dla RWE naturalnym środowiskiem, w którym funkcjonuje na pozostałych rynkach europejskich. Wyznaczamy na polskim rynku standardy w zakresie standardów obsługi klientów i atrakcyjności oferty, dlatego też jako pierwsza spółka sprzedażowa w Polsce zdecydowaliśmy się na obniżenie cen energii dla klientów indywidualnych. Chcemy w ten sposób podziękować naszych klientom za zaufanie i korzystania z naszych usług” – komentuje Filip Thon, Prezes RWE Polska i Członek Zarządu RWE East.
 
Źródło: RWE