Chcesz zgłębić techniki rozproszonej produkcji energii? Interesują Cię trendy w elektryfikacji ogrzewania? Jesteś zainteresowany przeglądem aktualnych ofert leasingowych i kredytów na fotowoltaikę? Interesujesz się magazynowaniem energii, elektromobilnością i digitalizacją procesów?

Chcesz zadbać o swoich klientów i pozyskać nowych? Planujesz opracować strategie energetyczną i poprawić wizerunek Twojej firmy? Kongres Trendy Energetyczne jest dla Ciebie!

II Kongres Trendy Energetyczne

DATA: 8-9 października 2019
MIEJSCE: Kraków, Orzechowa 11, Metropolo Kraków by Golden Tulip
STRONA: www.trendyenergetyczne.pl


Energetykę rozumiemy szeroko, jako zbiór procesów odbywających się w sferze technologii, produkcji, budownictwa, oszczędności, słowem – gospodarczego kręgosłupa kraju. Bazując na doświadczeniu branżystów, ale też stowarzyszeń reprezentujących różne aspekty efektywności energetycznej, jesteśmy ciałem z łatwością wyciągającym wnioski i formułującym rekomendacje.
Takie w założeniu są Trendy Energetyczne – to nie zwyczajne wydarzenie, ale forum kształtowania rzeczywistości w bliższej i dalszej perspektywie. Pokazujemy, co może się zadziać, i co – naszym zdaniem – zadziać się powinno.

Ponadto, uczestnictwo w II Kongresie Trendy Energetyczne to wczesny dostęp do “Wielobranżowego Raportu Trendów Energetycznych” dla wszystkich zarejestrowanych osób!

W raporcie przegląd technologii OZE, rankingi kredytów konsumenckich na instalacje PV, przegląd dostępnych ofert leasingowych na fotowoltaikę, komentarze branży, infografiki.

Kto się pojawi?

Na liście prelegentów jest już 18 osób, a wśród nich:

O czym porozmawiamy?

Tylko u nas taki energetyczny  mix tematów!

  • Ustawa OZE, Program Energia PLUS! Charakterystyka przedsiębiorstw – prosumentów!
  • Ceny Energii – co ma wpływ na realne ceny na rynku? Kogo dotyka problem kosztów uprawnień do emisji CO2? Jakie są najtańsze źródła energii elektrycznej? Dla kogo umowy PPA – czy warto kupić prąd prosto z wiatraka lub instalacji fotowoltaicznej? Odejście od węgla – zaplanować, przekonać i zarobić!
  • Zmiany programu CZYSTE POWIETRZE i program Mój Prąd!
  • Tendencje rynkowe w fotowoltaice, zmiany technologiczne w pompach ciepła. Co to są wirtualne elektrownie? Czy to konieczność czy utopia?
  • Warunki Techniczne 2021 i ich wpływ na rynek oraz branże. Jak implementować odnawialne źródła energii do budynków?
  • Technologie SMART – inteligentne, a zarazem na wyciągnięcie ręki! Ekokonwersje czyli pomysł na elektromobilność w przemyśle. Badania, rozwój i rola edukacji w rozwoju nowoczesnych technologii energetycznych

Ponadto wszystko o fotowoltaice na małą i dużą skalę – wysokosprawne moduły, kodeksy sieciowe, leasingi i kredyty konsumenckie na fotowoltaikę. Dodatkowo technika grzewcza – fazy rozwoju pomp ciepła, ciekawe przykłady inwestycji, ciepłownie geotermalne i ich współpraca z pompami ciepła.

Dodatkowo podpowiemy jak zda o wizerunek Twojej firmy! Czy strategia energetyczna dla firmy jest potrzebna? Jak przygotować ją rozsądnie? Jaką rolę w tworzeniu wizerunku firmy mają media społecznościowe?

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Do zobaczenia w Krakowie!

Redakcja GLOBEnergia