Z uwagi na chęć profesjonalizacji i podniesienia jakości usług firma Hanplast Sp. z o.o zdecydowała się na przeprowadzenie transformacji wizerunkowej spółki dystrybucyjnej OZE POLSKA ENERGIA.
W przeciągu 2 tygodniu spółka przejdzie zmianę brandu. Nowo powstałą marką będzie HANPLAST ENERGY. Profil działania pozostanie ten sam. Dalej będzie to dystrybucja instalacji PV.

Siedziba firmy (Źródło: Oze Polska Energia)

Podsumowując, OZE Polska Energia Sp. z o.o. wkrótce zmieni nazwę na Hanplast Energy Sp. z o.o.
Hanplast Sp z o.o. to polski producent modułów fotowoltaicznych. Firma oficjalnie informuje, że zmiana ta nie ma żadnego wpływu na obecne umowy i gwarancje dotyczące instalacji. Siedziba Spółki, adresy email w domenie ozepolska.com i numery telefonów są i będą nadal aktualne.

Dzisiaj, OZE Polska Energia Sp. z o.o. to technologiczna spółka dystrybucyjna z wyłącznie polskim kapitałem. Należąca w 100% do spółki Hanplast Sp. z o.o. – lidera w zakresie produkcji najnowocześniejszych modułów fotowoltaicznych wykonanych w technologii SmartWire Connection Technology, który jako pierwszy na świecie, wdrożył z powodzeniem technologię szwajcarskiej firmy Meyer Burger.

Siedziba OZE Polska Energia oraz własna fabryka modułów fotowoltaicznych nowej generacji znajduje się w Bydgoszczy. Spółka dysponuje jedyną w Europie linią produkcyjną SmartWire Glass/Glass (SWCT G/G ) z zastosowaniem najnowszych ogniw HJT w dwustronnych, szklanych modułach PV – SmartWire Bi-facial.

 

Redakcja GLOBEnergia