Pakiety promocyjne z pompą ciepła

Zdjęcie autora: Redakcja GLOBEnergia

Redakcja GLOBEnergia

pakiet standard wplbasic stiebel eltron

Firma Stiebel Eltron zaprezentowała najnowsze urządzenie w swojej ofercie – pompę ciepła powietrze-woda WPL 20 basic. Wydarzenie to zapoczątkowało także promocję skierowaną do inwestorów zdecydowanych na wybór urządzeń marki Stiebel Eltron. Do wyboru zostało przygotowanych 7 pakietów z osprzętem, skonfigurowanych pod kątem domów jednorodzinnych: 5 pakietów z pompą ciepła WPF basic solanka-woda oraz 2 pakiety – STANDARD i MODERNIZACJA - z pompą WPL basic powietrze-woda. Każdy zakupiony zestaw, będzie premiowany upominkiem od producenta w postaci tabletu.

Firma Stiebel Eltron umożliwia rezerwację poszczególnych pakietów poprzez formularz na stronie www.stiebel-eltron.pl/promocje

 
Fot. Promocyjny pakiet STANDARD z pompą ciepła WPL basic, fot. Stiebel Eltron

Inwestorzy coraz chętniej i częściej korzystają z odnawialnych źródeł energii. Decydują się na montaż pompy ciepła wraz z instalacją, która jest przyjazna środowisku oraz oszczędna. Te urządzenia pozwalają czerpać ciepło potrzebne do ogrzewania domu i wody użytkowej z powietrza, gruntu czy też wód gruntowych. Firma Stiebel Eltron wprowadziła do oferty pompę ciepła powietrze-woda WPL 20 BASIC. Urządzenie to pozwala na uzyskanie temperatury zasilania 60˚C. Warto podkreślić, że w budownictwie energooszczędnym może ono stanowić jedyne źródło ciepła dla systemu c.o. i c.w.u. Nowa pompa ciepła stanowi podstawę dwóch promocyjnych pakietów przygotowanych przez firmę Stiebel Eltron dla inwestorów indywidualnych. Dodatkowo, opracowano także pięć zestawów opartych na pompach ciepła WPF basic solanka-woda. Pakiety, zostały skompletowane z zasobników, modułu zdalnego sterowania, kompaktowej grupy podłączeniowej oraz pompy buforowej do ładowania zasobnika. Nowoczesne materiały, a także konstrukcja mechanizmu umożliwia pracę pomp przy temperaturze otoczenia spadającej do -18˚C.

 pakiet modernizacja wpl basic stiebel eltron
Fot. Promocyjny pakiet MODERNIZACJA z pompą ciepła WPL basic, fot. Stiebel Eltron

Do promocyjnych zestawów dołączany jest atrakcyjny upominek. Inwestorzy, którzy zdecydują się na jeden z 7 pakietów objętych akcją, otrzymają tablet.

Możliwa rezerwacja swoich urządzeń poprzez formularz zamieszczony na stronie www.stiebel-eltron.pl/promocje. Aplikacja ta pozwala na przegląd systemów grzewczych, zapoznanie się z aktualnymi promocjami i wybór urządzeń odpowiednich do naszych potrzeb. Klient, po wpisaniu województwa i powiatu, zostaje przyporządkowany do partnera handlowego lub dystrybutora, który obsłuży jego zamówienie. Rozwiązanie to pozwala klientowi finalnemu zarezerwować system bezpośrednio z magazynu Stiebel Eltron, bez wychodzenia z domu.

Źródło: Stiebel Eltron-Polska Sp. z o.o.