Panasonic zaprasza na ENEX i MiastOZE

Podczas nadchodzących targów ENEX w Kielcach Panasonic zaprezentuje najnowszą generację pomp ciepła Aquarea serii K i L. Najbliższa edycja targów ENEX odbędzie się w dniach 8-9 marca 2023.

Zdjęcie autora: Panasonic

Panasonic

heating & cooling solutions

Podziel się

Gwiazdami stoiska będą pompy ciepła Aquarea, ale nie zabraknie również flagowych jednostek klimatyzacyjnych Panasonic Etherea wyróżniających się unikalną technologią poprawy jakości powietrza nanoe X. Specjalistów z branży chłodniczej z pewnością zainteresuje agregat z serii CR obejmującej profesjonalne jednostki do chłodnictwa komercyjnego. W trakcie imprezy będzie także można spotkać się z przedstawicielem firmy, który szczegółowo zaprezentuje zalety agregatów transkrytycznych z naturalnym czynnikiem chłodniczym R744 (CO2).

 

Dodatkowo, podczas towarzyszącym targom Forum Pomp Ciepła, ekspert firmy Panasonic wystąpi z prezentacją „Klimatyzacja vs. pompa ciepła - nowy pomysł, pragmatyzm, czy ślepa uliczka”.  Udział w wydarzeniu jest bezpłatny pod warunkiem wcześniejszej rejestracji na stronie: miastoze.pl/forum-pomp-ciepla/

Panasonic zaprasza do odwiedzenia stoiska E-21 i bliższego poznania nowych funkcjonalności oraz rozwiązań oferowanych przez firmę.

Materiał promocyjny

Zdjęcie autora: Panasonic

Panasonic

heating & cooling solutions