Zakończyła się tegoroczna edycja Pasażu Energetycznego GLOBEnergia! Były to wyjątkowe, bardzo dynamiczne i energetyczne dni! Tegoroczny Pasaż Energetyczny odbył się w dniach 28 lutego – 1 marca podczas targów ENEX w Kielcach!

28 lutego 2018 – Dzień I

Pierwszego dnia Pasażu Energetycznego odbyła się XI edycja Ogólnopolskiego Forum Pomp Ciepła! Uczestnicy zaczerpnęli wiedzy o rynku pomp ciepła, nowoczesnych technologiach i podstawach prawnych inwestycji oraz kierunkach zmian w budownictwie, dylematach inwestorów i finansowaniu.

Uczestnicy XI Ogólnopolskiego Forum Pomp Ciepła!

Podczas XI Ogólnopolskiego Forum Pomp Ciepła odbyła się gala wręczenia wyróżnień w kolejnej edycji konkursu Dobre Praktyki w Dobrych Rękach! Laureatami tegorocznej edycji zostały firmy: SunSol Sp. z o.o., EKO-INSTALBUD, Instal-Master, Eco-Invest, MB Weremczuk Bartłomiej Technika Grzewcza oraz Roboterm! Wszystkim laureatom gratulujemy i życzymy kolejnych udanych referencji!

Laureaci konkursu Dobre Praktyki w Dobrych Rękach 2018

Pierwszego dnia, Pasaż Energetyczny odwiedzili Piłkarze PGE Vive Kielce – Alex Dujshebaev, Mateusz Kus i Marko Mamić! Po krótkiej rozmowie o pasji do piłki ręcznej, towarzyszyli uczestnikom Pasażu Energetycznego w konkursie Piłka w Grze!

Piłkarze PGE Vive Kielce podczas XI Ogólnopolskiego Forum Pomp Ciepła

Zabawa sportowa – Piłka w Grze!

28 lutego odbyły się również instalacyjne mistrzostwa o tytuł Najlepszego Instalatora Roku 2018 w kategorii Fotowoltaika! Instalacja fotowoltaiczna o mocy 3 kW powędrowała do firmy Solar House z miejscowości Jaślany!

Rozstrzygnięcie konkursu Instalator Roku 2018 – Fotowoltaika

W Studiu TV odbyły się rozmowy o przyszłości energetyki odnawialnej, nowoczesnych technologiach i zmianach na rynku!

1 marca 2018 – Dzień II

1 marca był dniem pod znakiem fotowoltaiki! Podczas IX Forum Fotowoltaiki i Magazynowania Energii specjaliści dyskutowali o aktualnych problemach na rynku instalacji PV, prezentowali nowoczesne rozwiązania w falownikach i modułach fotowoltaicznych oraz prezentowali możliwości wykorzystania fotowoltaiki w technice grzewczej! Forum cieszyło się dużym zainteresowaniem, o czym świadczyła wysoka frekwencja i liczne pytania oraz dyskusje.

Uczestnicy IX Ogólnopolskiego Forum Fotowoltaiki i Magazynowania Energii SOLAR+

Panel dyskusyjny podczas IX Ogólnopolskiego Forum Fotowoltaiki i Magazynowania Energii

W tym dniu znalazło się również miejsce dla pomp ciepła – 1 marca odbył się konkurs o tytuł Najlepszego Instalatora Roku 2018 w kategorii Pompy Ciepła!

arena pasaż energetyczny

Uczestnicy konkursu o tytuł Najlepszego Instalatora 2018 w kategorii Pompy Ciepła!

Pompa ciepła do przygotowania ciepłej wody użytkowej firmy Dimplex jedzie do Poznania! Tytuł Instalatora Roku 2018 w kategorii Pompy Ciepła wywalczył Piotr Kramer z firmy INSIDE Systemy Grzewcze i Sanitarne!

Zwycięzca konkursu Instalator Roku 2018 w kat. pompy ciepła – Piotr Kramer Inside Systemy Grzewcze i Sanitarne

Wszystkim, którzy byli z nami 28 lutego – 1 marca 2018 roku bardzo dziękujemy i już dziś zapraszamy na kolejne edycje!

Redakcja GLOBEnergia