Viessmann logo ramka

Viessmann realizuje przedsięwzięcia z Programu Czyste Powietrze

Viessmann zaprasza do modernizacji systemu grzewczego z wykorzystaniem rozwiązań Viessmann. Marka informuje, że w ofercie znajduje się pełna gama gotowych rozwiązań spełniających szczegółowe warunki i wymogi programu Czyste Powietrze. Według oficjalnych informacji, zainteresowani programem Czyste Powietrze znajdą w Viessmann kompleksową pomoc. Specjaliści Viessmann pomagają przy wypełnianiu wniosków, proponują sprawdzoną technologię spełniająca wymagania programu, oferują dobór urządzeń i kompleksowe wykonanie instalacji grzewczej.

Dimplex – Specjalna oferta promocyjna pod “Czyste Powietrze”

Pompy ciepła split LAK/LAW dostępne są w atrakcyjnych pakietach wraz z osprzętem lub z zestawem rekuperacji decentralnej DL 50. Uwaga! Oferta spełnia wymagania programu rządowego „Czyste powietrze”, w ramach którego właściciele domów jednorodzinnych mogą ubiegać się o dofinansowanie na wymianę starego kotła grzewczego – na nowe źródło ciepła lub na zakup i montaż nowego źródła ciepła.

Akademia Corab i coraz bogatsza oferta szkoleń

Corab buduje portfolio szkoleniowe oferując szkolenia merytoryczne, produktowe, produktowo-handlowe. Organizuje szkolenia produktowe ZeverSolar, Solaredge, Fronius. Co więcej, Corab rozbudowuje ofertę szkoleniowa o elementy e-marketingu. Szkolenie w takiej tematyce odbyło się we wrześniu, a dotyczyło tego, jak zarabiać przez internet, jak prowadzić w sieci działania marketingowe i jak zarządzać mediami społecznościowymi i budować w sieci własną markę.

Keno – platforma B2B

KENO udostępnia platformę B2B na której można sprawdzić aktualne ceny zakupowe,
zapoznać się z aktualnymi promocjami, skompletować oraz wycenić instalację fotowoltaiczną, automatycznie dobrać konstrukcję montażową, wygenerować ofertę dla siebie oraz klienta końcowego oraz wygenerować koncepcyjny projekt instalacji fotowoltaicznej. Platforma dostępna pod adresem: www.wycena.keno-energy.com/

Misja edukacja – szkoły patronackie Galmet

Wspieranie uczelni technicznych i szkół, zwłaszcza zawodowych oraz ścisła współpraca z nimi w jak najlepszym kształceniu uczniów i studentów w zgodzie z przyszłymi wymogami rynku pracy. Tak prezentują się główne cele strategii odpowiedzialnego biznesu realizowanej przez Galmet. Taka forma relacji nie tylko zwiększa atrakcyjność kształcenia i zapewnia lepsze funkcjonowanie placówkom edukacyjnym, ale przyczynia się również do sukcesów przedsiębiorstwa w działalności gospodarczej.

alpha-innotec walczy ze smogiem i obniża ceny na powietrzne pompy ciepła

Zamów pompę ciepła i zyskaj 5 000 zł netto! Promocja dotyczy pomp ciepła z serii alira LWD. Promocja trwa do 31 grudnia 2018 roku. Szczegóły: http://www.promocjepompy.pl/


Nowość od Panasonic – konsole podłogowe R32
Panasonic wprowadził do swojej oferty konsole podłogowe dla budynków mieszkalnych.
Urządzenia stanowią alternatywę dla tradycyjnych grzejników, charakteryzują się eleganckim
wzornictwem i wysoką klasą energetyczną A++. Umożliwiają wydajnie ogrzewanie w zimie, a także
chłodzenie latem. Wprowadzona seria oferuje 4 modele, co pozwala wybrać urządzenie w zależności od wymagań
pomieszczenia.

Mały kocioł, wielkie możliwości Buderus Logamax plus GB122K.
Logamax plus GB122K to nowy kocioł kondensacyjny marki Buderus, który może być stosowany w różnych typach obiektów, od małych mieszkań do sporych segmentów i domów. Niewielkie wymiary, wysoka efektywność i cicha praca stwarzają szerokie możliwości zastosowań tego kompaktowego urządzenia.

ABB i Nobel Media ogłaszają międzynarodowe partnerstwo
ABB i Nobel Media ogłosiły międzynarodowe partnerstwo, łączące dwie uznane organizacje zaangażowane w rozwijanie innowacji, edukacji i badań naukowych. Tym samym ABB stała się jednym z niewielu Międzynarodowych Partnerów Nagrody Nobla, dołączając do prestiżowej grupy innowatorów: 3M, Ericsson, Scania i Volvo Cars.
Partnerstwo między ABB i Nobel Media ma na celu dzielenie się wiedzą, inspirowanie ludzi do zaangażowania się w naukę i rzucania nowego światła na największe wyzwania współczesnego świata.

Energa wyznacza innowacyjne trendy
Energa ogłosiła Strategiczną Agendę Badawczą, która określa główne kierunki badań, rozwoju i wdrażania innowacji w Grupie. Jest to pierwszy tego typu dokument o tak długim horyzoncie czasowym w polskim sektorze energetycznym. SAB został stworzony na najbliższe 10 lat.

TAURON dąży do zwiększenia mocy wytwórczych w technologii wiatrowej
TAURON Polska Energia otrzymał 2 października 2018 roku zaproszenie do rozpoczęcia negocjacji w sprawie nabycia pięciu farm wiatrowych należących do grupy in.ventus. Farmy wiatrowe, będące przedmiotem negocjacji, zlokalizowane są w północnej części Polski, a ich łączna moc zainstalowana wynosi około 200 MW.

 

Redakcja GLOBEnergia