Tradycyjnie organizowane targi i konferencje do tej pory były bardzo popularnym sposobem promowania produktów, i usług. Niestety z powodu koronawirusa wiele z nich zostało odwołanych lub przełożonych. W odpowiedzi na zaistniałą sytuację wiele firm musiało zmodyfikować swoje strategie i wprowadzić nowe pomysły i plany na przyszłość. Firma AE Solar postanowiła zrobić krok naprzód i wesprzeć globalny przemysł solarny, stając się członkiem założycielem pierwszych na świecie wirtualnych targów Solar&Storage DigiCon.

Solar & Storage DigiCon

Solar & Storage DigiCon to pierwsze tego typu wirtualne środowisko poświęcone pozyskiwaniu i magazynowaniu energii słonecznej. Ma ono na celu połączenie osób zainteresowanych fotowoltaiką i magazynowaniem energii na całym świecie i przez całą dobę, promując przyspieszone przekazywanie wiedzy.

Solar & Storage DigiCon służy jako zintegrowana platforma, która umożliwi firmom prezentację produktów, usług i innowacji, a także pozyskiwanie nowych klientów i proaktywne utrzymywanie ich zaangażowania. To także przechowalnia informacji oraz nowy kanał komunikacyjny do łączenia się z odbiorcami docelowymi.

AE Solar jako partner założyciel platformy zostanie zaprezentowany na stoisku wraz z Green Energy Venture, firmą doradczą i usługową oraz KACO new energy, spółką zależną Siemens AG, z którą AE Solar w przyszłości rozpocznie współpracę marketingową i sprzedażową na całym świecie.

  • Start: 15.07.2020
  • Czas trwania: 6 miesięcy
  • Dostęp: 24/7

Wirtualne stoiska

Wirtualne targi Digicon będą w pewien sposób podobne do tradycyjnych targów. Na swoim wirtualnym stoisku, AE Solar zaprezentuje wszystkie istotne informacje, a przedstawiciele firmy będą gotowi na kontakt i przedstawienie oferty przez całą dobę.

Podczas całego Digicon będą miały miejsce różne działania, takie jak:

  • Webinaria
  • E-konferencje
  • Wirtualne stoiska
  • Sale wystawowe
  • Wirtualne Auditorium

Jak powiedział Alexander Maier, Dyrektor Generalny AE Solar, pandemia nauczyła ludzi, że muszą iść naprzód, inteligentnie i szybko dostosowując się do okoliczności. Na szczęście nowoczesna technologia daje możliwość wykorzystania streamingu, Wirtualnej Rzeczywistości i współpracy online. Dzięki takim źródłom możliwe jest przezwyciężenie obecnej sytuacji i spotkanie się w nieco innych – bardziej nowoczesnych warunkach.

ae solar

alternative energy