Firma Viessmann, zaprasza na Pikniki Instalatora 4 czerwca 2016r!

Tegoroczny Piknik Instalatora jest gwarancją dobrej zabawy i masy uśmiechu, połączonej z promowaniem sportowej i proekologicznej idei. Zarówno dla najmłodszych jak i ich rodziców i opiekunów przygotowanych będzie wiele atrakcji, które umilą rodzinne świętowanie.

Pikniki odbędą się z Piasecznie, Pruszczu Gdańskim, Poznaniu, Wrocławiu i w Mysłowicach!

Specjalnie dla Instalatorów przygotowano sportowe rywalizacje a dla najbliższych Zabawy i warsztaty, na których własnoręcznie zrealizują własne projekty. Wśród naszych propozycji znalazły się warsztaty tworzenia biżuterii, przedmiotów codziennego użytku z makulatury i skrawków materiałów, zużytych butelek etc.. Zapewniamy utalentowanych trenerów, wszystkie niezbędne materiały i miłą atmosferę.

W programie między innymi Mistrzostwa Polskich Instalatorów z takimi konkurencjami jak Tor Sageway, Bramka celnościowa, Refleksomierz, Energorower, Ergometr!

Oprócz mistrzostw przewidziano Viessmann Cup – Speedminton – możliwość zapisania dwusosobywch drużyn do udziału w rywalizacji w speedmintona. Rozgrywa będzie odbywała się w systemie pucharowym. W zależności od ilości drużyn dostosujemy czas trwania pojedynczego meczu.

Przewidziano też liczne konkurencje dla dzieci: Piłkarzyki drewniane, Zwinny Bramkach, Traf w bramkę, Wiatrakowy tor, Uwolnij świeże powietrz, Wyścig solarnych autek!


Szczegóły wydarzenia i rejestracja – TUTAJ


Źródło: Viessmann