Podwójne premie dla uczestników programu Instalator!

Zdjęcie autora: Redakcja GLOBEnergia

Redakcja GLOBEnergia

program instalator viessmann

W ramach Akcji Lato otrzymujesz 2 x wyższą premię za montaż:
•    kotła Vitodens 200-W,
•    pompy ciepła (Vitocal 060-A, 161-A, 200-S, 222-S, 242-S, 200-G, 300-G, 350-G, 222-G, 242-G, 333-G, 343-G, 300-A, Vitocaldens 222-F)
które zamontujesz i  zarejestrujesz w Programie Instalator od 11 lipca do 31 sierpnia 2016 roku.

Udział w Akcji Lato nie wymaga dodatkowego zgłoszenia – podwójna premia naliczana jest automatycznie!
Program Instalator prowadzony jest przez markę Viessmann – producenta wysokiej klasy urządzeń grzewczych, chłodniczych i klimatyzacyjnych do zastosowań komercyjnych i domowych. W ofercie marki znajdują się certyfikowane  kotły, instalacje solarne, pompy ciepła i inne rozwiązania, korzystające z paliw konwencjonalnych oraz odnawialnych źródeł energii. Wytwarzane produkty dostarczane są do odbiorców na całym świecie.

Program Instalator działa już od dwóch lat i został stworzony został z myślą o wieloletnich partnerach biznesowych i nowych instalatorach, którzy nawiązali lub planują rozpocząć współpracę z marką Viessmann. Adresatami programu są więc profesjonalne firmy wykonawczo - instalacyjne, które w swojej ofercie łączą sprzedaż i instalację produktów marki Viessmann. Cechuje go prosta i szybka rejestracja, rejestracja jak i udział w programie są całkowicie bezpłatne a premie i nagrody są przeznaczone do wszystkich uczestników!

Do Programu Instalator można zapisać się na trzy sposoby:
•    wypełnić formularz on-line
•    skontaktować się z Konsultantem dzwoniąc na infolinię 782 756 666 lub wysyłając e-mail na adres: info@programinstalator.pl
•    skontaktować się z Przedstawicielem Viessmann lub odwiedzić jeden z firmowych salonów.

Źródło: Viessmann