Pompy ciepła goszczą w programie „Dobre klimaty” Tomasza Zubilewicza

Zdjęcie autora: Redakcja GLOBEnergia

Redakcja GLOBEnergia

W jesiennej ramówce TVN Meteo ponownie gości program „Dobre Klimaty”, którego prowadzącym jest Tomasz Zubilewicz.

Dotychczas cykl ten obejmował swoją tematyką większość zagadnień związanych z ochroną środowiska naturalnego, a celem gospodarza programu była szeroko pojęta edukacja ekologiczna. W nowej, znacznie ciekawszej i intrygującej formule programu widzowie mają okazję zapoznać się przede wszystkim z tematyką energooszczędności w budownictwie, czemu poświęcone zostanie szczegółowo kilkanaście odcinków. Tomasz Zubilewicz wyrusza na poszukiwanie najbardziej zaawansowanych technologii energooszczędnych stosowanych w domach zarówno na terenie kraju jak i za granicą. W każdym odcinku przedstawiony jest jeden z aspektów budownictwa energooszczędnego, który szeroko omówiony przez architektów, inwestorów i mieszkańców nieruchomości może być cenną wskazówką dla każdego zainteresowanego.

W nowej edycji programu, treści pozostaną atrakcyjne, natomiast uzupełnione będą wiedzą eksperta i jednocześnie współprowadzącego program, Janusza Starościka, zaangażowanego w przedsięwzięcia propagujące efektywność energetyczną budynków i autora szeregu artykułów na powyższe tematy.

„Dobre Klimaty” emitowane są na antenie TVN Meteo w każdy piątek o godzinie 19:05. Program powstaje przy współpracy z NFOŚiGW.

Zapraszamy do obejrzenia dwóch pierwszych odcinków programu "Dobre klimaty", w których przedstawiono rozwiązania grzewcze oparte o pompy ciepła Viessmann:

Odcinek 1:

Odcinek 2: